Technika

Featured
ČEMAT trading, spol. s. r. o.
Společnost ČEMAT, v České republice registrovaná pod obchodním názvem ČEMAT trading, spol. s r.o., je zaměřena na oblast manipulační a stavební techniky, zejména pak na příslušenství k této technice.
Sídlo firmy se nachází na okraji Bohumína na ulici Čs. armády 184, 735 51 Bohumín-Pudlov, cca. 8 km od Ostravy.
Na trhu působíme přes 15 let a zaměřujeme se na široké portfolio příslušenství a služeb určených pro manipulační a stavební techniku. V České a Slovenské republice dlouhodobě a stabilně zastupujeme světové výrobce prověřených značek. V produktovém portfoliu nabízíme přídavná zařízení výrobce BOLZONI AURAMO, MSE-FORKS; vzdušnicová, superelastická i plnopryžová kola výrobce CAMOPLAST SOLIDEAL stejně tak pryžové pásy na minibagry; zemědělské pneumatiky výrobce ATG, kolečka RÄDER VOGEL, nosné vidlice značky CASCADE; katalyzátory firmy DCL; sedačky SEAT či zvedací stoly, ráfky nebo také trakční baterie.
K dalším našim aktivitám patří celá řada služeb, kterými se Vám snažíme zajistit obchodní komfort s přidanou hodnotou. Jedná se například o službu lisování super-elastických pneumatik přímo v místě Vámi definovaném za pomocí mobilních lisů, montáž přídavných zařízení, půjčovnu repasovaných přídavných zařízení či stále unikátní službu plnění pneumatik hmotou RELY.
Působíme ve všech regionech České a Slovenské republiky prostřednictvím našich obchodních zástupců a mechaniků a prodej zboží je řízen z hlavního skladu v Bohumíně za podpory logistických skladů v Praze a na Slovensku, čímž je dosaženo rychlého a flexibilního dodání zboží na území obou zemí.
Featured
Siemens Mobility s.r.o.
Dodavatel dopravních technologií: kolejová vozidla, automatizace železnice a elektrifikace, dopravní řešení na klíč.
Agri fair s.r.o.
Věnujeme se výrobě a prodeji manipulační techniky, zdvihacích zařízení, jeřábů a kladkostrojů.
ALBERTINA Machinery s.r.o.
Dodavatel manipulační a zdvihací technologie, robotiky a automatizace pro průmysl a logistiku.
Avia Ashok Leyland Motors s.r.o.
Společnost Avia Ashok Leyland Motors s.r.o. je od roku 2006 součástí koncernu Hinduja Group po boku druhé největší automobilky v Indii - Ashok Leyland. Díky silnému koncernu v zádech (9 výrobních závodů, působnost na více jak 30 trzích tří kontinentů) nastartovala Avia v posledních letech proces návratu na světové trhy včetně rozšíření portfolia produktů.
Produkce společnosti AVIA Ashok Leyland Motors pokrývá třídu nákladních automobilů s celkovou hmotností od 6,5 do 12 tun a u zákazníků si získala úspěch díky vysoké odolnosti a výborné ovladatelnosti při řízení, variabilitě provedení a nízkým provozním nákladům svých vozů.
Balkancar CZ s.r.o.
Vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky
• skladovací techniku
•čelní vysokozdvižné vozíky s pohonem Diesel, LPG, CNG, Aku
• plošinové vozíky s nosností 1 - 15 t
• tahače v provedení Aku a Diesel
výrobou a prodejem manipulační techniky
• distribucí náhradních dílů a spotřebních materiálů
•náš autorizovaný servis zajišťuje veškeré služby na celém území České republiky
• prodejem a přezouváním pneu, včetně lisování pneu u zákazníka
• lisováním hydraulických hadic
Belet a.s.
Belet a.s. je dlouholetým výrobcem manipulační a transportní techniky, svařovaných a strojně obráběných výrobků a speciálních konstrukcí pro manipulační techniku. Kromě vlastní sériové výroby sortimentu od rudlů až po čelní motorové vysokozdvižné vozíky s dieselovým nebo alternativním pohonem, se zaměřuje na zakázkovou výrobu manipulační a transportní techniky dle speciálních požadavků zákazníka.
Naše společnost zajišťuje servis a opravy vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky. Opravy a servis vysokozdvižných vozíků provádíme přímo u zákazníka. Jedná se o opravy drobnějšího rozsahu, jako oprava brzd, řídící nápravy atd a servisní údržbu.
Bobcat CZ a.s.
Společnost Bobcat CZ, a.s. je od roku 2000 výhradním a autorizovaným dovozcem smykem řízených a kolových nakladačů, bagrů, teleskopických manipulátorů, příslušenství a náhradních dílů značky Bobcat. Společnost dále do České republiky dováží i stavební stroje Doosan, generátory proudu, osvětlovací stožáry a vzduchové kompresory Ingersoll-Rand, hutnící techniku Ammann-Rammax a manipulační techniku TCM.
Čip plus s.r.o.
Nabízíme zabezpečovací a kamerové systémy pro domy, firmy a veřejný sektor. Zabezpečovací technologie, požární signalizaci a automatizaci budov dodáváme včetně projekce a non-stop servisu. Montáže bezpečnostních dveří a systémů kontroly vstupu.
Clearmont s.r.o.
Clearmont Automotive, specializovaná divize společnosti Clearmont, vstoupila v roce 2003 na trh nástaveb pro nákladní a užitková vozidla. Vyrábíme a montujeme valníkové, sklápěcí a skříňové (prachotěsné, izotermické, chladírenské, mrazírenské, nápojové, potravinářské, plywoodové) nástavby, vnitřní vestavby, nosiče kontejnerů, přívěsy, návěsy a vleky, hydraulické nakládací jeřáby, hydraulické zvedací plošiny (čela) a přepravníky vozidel.