Technika

Agri fair s.r.o.
Věnujeme se výrobě a prodeji manipulační techniky, zdvihacích zařízení, jeřábů a kladkostrojů.
ALBERTINA Machinery s.r.o.
Dodavatel manipulační a zdvihací technologie, robotiky a automatizace pro průmysl a logistiku.
Avia Ashok Leyland Motors s.r.o.
Společnost Avia Ashok Leyland Motors s.r.o. je od roku 2006 součástí koncernu Hinduja Group po boku druhé největší automobilky v Indii - Ashok Leyland. Díky silnému koncernu v zádech (9 výrobních závodů, působnost na více jak 30 trzích tří kontinentů) nastartovala Avia v posledních letech proces návratu na světové trhy včetně rozšíření portfolia produktů.
Produkce společnosti AVIA Ashok Leyland Motors pokrývá třídu nákladních automobilů s celkovou hmotností od 6,5 do 12 tun a u zákazníků si získala úspěch díky vysoké odolnosti a výborné ovladatelnosti při řízení, variabilitě provedení a nízkým provozním nákladům svých vozů.
Balkancar CZ s.r.o.
Vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky
• skladovací techniku
•čelní vysokozdvižné vozíky s pohonem Diesel, LPG, CNG, Aku
• plošinové vozíky s nosností 1 - 15 t
• tahače v provedení Aku a Diesel
výrobou a prodejem manipulační techniky
• distribucí náhradních dílů a spotřebních materiálů
•náš autorizovaný servis zajišťuje veškeré služby na celém území České republiky
• prodejem a přezouváním pneu, včetně lisování pneu u zákazníka
• lisováním hydraulických hadic
Belet a.s.
Belet a.s. je dlouholetým výrobcem manipulační a transportní techniky, svařovaných a strojně obráběných výrobků a speciálních konstrukcí pro manipulační techniku. Kromě vlastní sériové výroby sortimentu od rudlů až po čelní motorové vysokozdvižné vozíky s dieselovým nebo alternativním pohonem, se zaměřuje na zakázkovou výrobu manipulační a transportní techniky dle speciálních požadavků zákazníka.
Naše společnost zajišťuje servis a opravy vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky. Opravy a servis vysokozdvižných vozíků provádíme přímo u zákazníka. Jedná se o opravy drobnějšího rozsahu, jako oprava brzd, řídící nápravy atd a servisní údržbu.
Bobcat CZ a.s.
Společnost Bobcat CZ, a.s. je od roku 2000 výhradním a autorizovaným dovozcem smykem řízených a kolových nakladačů, bagrů, teleskopických manipulátorů, příslušenství a náhradních dílů značky Bobcat. Společnost dále do České republiky dováží i stavební stroje Doosan, generátory proudu, osvětlovací stožáry a vzduchové kompresory Ingersoll-Rand, hutnící techniku Ammann-Rammax a manipulační techniku TCM.
ČEMAT trading, spol. s. r. o.
Společnost ČEMAT, v České republice registrovaná pod obchodním názvem ČEMAT trading, spol. s r.o., je zaměřena na oblast manipulační a stavební techniky, zejména pak na příslušenství k této technice.
Sídlo firmy se nachází na okraji Bohumína na ulici Čs. armády 184, 735 51 Bohumín-Pudlov, cca. 8 km od Ostravy.
Na trhu působíme přes 15 let a zaměřujeme se na široké portfolio příslušenství a služeb určených pro manipulační a stavební techniku. V České a Slovenské republice dlouhodobě a stabilně zastupujeme světové výrobce prověřených značek. V produktovém portfoliu nabízíme přídavná zařízení výrobce BOLZONI AURAMO, MSE-FORKS; vzdušnicová, superelastická i plnopryžová kola výrobce CAMOPLAST SOLIDEAL stejně tak pryžové pásy na minibagry; zemědělské pneumatiky výrobce ATG, kolečka RÄDER VOGEL, nosné vidlice značky CASCADE; katalyzátory firmy DCL; sedačky SEAT či zvedací stoly, ráfky nebo také trakční baterie.
K dalším našim aktivitám patří celá řada služeb, kterými se Vám snažíme zajistit obchodní komfort s přidanou hodnotou. Jedná se například o službu lisování super-elastických pneumatik přímo v místě Vámi definovaném za pomocí mobilních lisů, montáž přídavných zařízení, půjčovnu repasovaných přídavných zařízení či stále unikátní službu plnění pneumatik hmotou RELY.
Působíme ve všech regionech České a Slovenské republiky prostřednictvím našich obchodních zástupců a mechaniků a prodej zboží je řízen z hlavního skladu v Bohumíně za podpory logistických skladů v Praze a na Slovensku, čímž je dosaženo rychlého a flexibilního dodání zboží na území obou zemí.
Čip plus s.r.o.
Nabízíme zabezpečovací a kamerové systémy pro domy, firmy a veřejný sektor. Zabezpečovací technologie, požární signalizaci a automatizaci budov dodáváme včetně projekce a non-stop servisu. Montáže bezpečnostních dveří a systémů kontroly vstupu.
Clearmont s.r.o.
Clearmont Automotive, specializovaná divize společnosti Clearmont, vstoupila v roce 2003 na trh nástaveb pro nákladní a užitková vozidla. Vyrábíme a montujeme valníkové, sklápěcí a skříňové (prachotěsné, izotermické, chladírenské, mrazírenské, nápojové, potravinářské, plywoodové) nástavby, vnitřní vestavby, nosiče kontejnerů, přívěsy, návěsy a vleky, hydraulické nakládací jeřáby, hydraulické zvedací plošiny (čela) a přepravníky vozidel.
CODEWARE s.r.o.
CODEWARE, s. r. o. je česká společnost zabývající se automatickou identifikací. Vznikla v roce 1996 a hned další rok se zařadila mezi nejvýznamnější firmy na tuzemském trhu v oblasti dodávek a aplikací čárových kódů EAN, 2D kódů a sběru dat. V posledních letech si stejnou pozici vybudovala i v distribuci RFID technologií a jejich integraci.
Společnost je distributorem nejvýznamnějších světových výrobců v oboru AIDC v čele s takovými značkami jako CipherLab, Honeywell, Motorola, Opticon, Seagull Scientific, TSC, Birch, Zebra či Zebex. Disponuje rozsáhlými vlastními skladovými zásobami včetně originálních náhradních dílů.
Obsáhlé portfolio výrobků společnosti CODEWARE, s. r. o. zahrnuje například čtečky čárových kódů, mobilní datové terminály, dotykové pokladní systémy a zákaznické displeje. Klienti si mohou vybírat také z mnoha druhů pokladních zásuvek, tiskáren účtenek a tiskáren čárových kódů, elektronických cenovek a spotřebního materiálu.