1. Akce
  2. Logistické veletrhy

Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

MSV

Výstaviště Brno

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí více než 1 500 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Ze zahraničí přijíždí přes 35% vystavovatelů a 10% návštěvníků.

WOF Expo

PVA EXPO Praha Beranových 667, Praha 9

První výstava ve střední a východní Evropě spojující zasilatele, maloobchodníky, velkoobchodníky, dovozce a vývozce z důležitých průmyslových odvětví, jako je mobilita, zdravotnictví, letectví, zemědělství, stavebnictví, energetika a další, s nejmodernějšími poskytovateli řešení dodavatelského řetězce.

International Supply Chain BVL

InterContinental and Pullman Berlin Schweizerhof Budapester Str. 2, Berlín

Mezinárodní konference Supply chain BVL se uskuteční v Berlíně. Jedná se o jedno z předních evropských obchodních setkání pro odborníky v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce. Od svého založení v roce 1983 se třídenní konference rozvinula do rozsáhlého fóra, které přiláká více než 3 000 účastníků ze všech oblastí logistiky. Vedoucí představitelé průmyslu využívají […]

Tokyo Pack

Tokyo Big Sight 3 Chome-11-1 Ariake, Tokyo

S řadou exponátů od obalových materiálů a strojů po zpracování, balení, distribuci, zařízení na ochranu životního prostředí atd. bude TOKYO PACK sloužit jako platforma pro obchodní jednání a mezinárodní výměny a přispěje k rozvoji společnosti z mezinárodní perspektivy.

CeMAT ASIA

Shanghai new international expo centre

Cargo Logistics Canada je nejdynamičtější a nejkomplexnější akcí multimodálního dodavatelského řetězce v Severní Americe svého druhu. Toto je platforma pro profesionály z oboru logistiky, aby se mohli učit, sdílet, propojovat a posouvat své dodavatelské řetězce do budoucnosti. CLC zahrnuje celé spektrum nákladu – všechny hlavní druhy dopravy a všechny typy nákladu pod jednou střechou.

Logistik & Transport

The Swedish Exhibition and Congress Centre Mässans Gata/Korsvägen, Göteborg

Logistics & Transport je přední výstava a konference v severském regionu pro celou dopravní a logistickou komunitu. Objevte technologii a infrastrukturu, která odstraní třenice v globálních dodavatelských řetězcích budoucnosti. Vysoce kvalitní doprava a logistika jsou životně důležitými přispěvateli k prosperitě moderních ekonomik. Ale zdá se, že každým dnem jsou výzvy větší. Svět se rychle mění, takže řešení, která fungují dnes, nebudou nutně fungovat zítra.

Intermodal Europe

RAI Amsterdam Europaplein 24, Amsterdam

Intermodal Europe, hlavní akce pro sektor kontejnerové dopravy a kontejnerové logistiky, se bude konat od 8. do 10. listopadu 2022.

Logistics & Automation

IFEMA Av. del Partenón, 5, Madrid

Ve dnech 24. a 25. listopadu byla Logistics & Automation Madrid, přední každoroční událost pro obalové technologie, hlavním setkáním roku v odvětví logistiky. Děkujeme našim vystavovatelům, řečníkům, partnerům a vám všem, kteří jste nás navštívili. Příští rok se vrátíme 26. a 27. října. Do té doby sledujte aktuální informace na našich sociálních sítích a měsíčním newsletteru.

EmbaxPrint

Výstaviště Brno

Odborný mezinárodní veletrh obalů a tisku EmbaxPrint je místem pro představení nových technologií, strojů, zařízení, materiálů a služeb z oborů obalového a tiskařského průmyslu. EmbaxPrint je největším odborným veletrhem ve střední Evropě, je ideálním prostředkem k akceleraci trhu a prostorem pro srovnání s konkurencí. EmbaxPrint je veletrh s dlouholetou tradicí v ČR i SR, nabízí setkání expertů a představitelů významných českých i zahraničních obalových a tiskových společností a oslovuje odborné návštěvníky z branží automobilového, strojírenského, elektrotechnického průmyslu, stavebních oborů, farmaceutického, potravinářského a kosmetického průmyslu.

Recurring

LogiMAT

Messe Stuttgart Messepiazza 1, Stuttgart

Na Stuttgartském se veletrhu setkávají zahraniční vystavovatelé a decision makeři z průmyslu, obchodu a sektoru služeb, aby našli nové obchodní partnery a zajistili si svůj supply chain. Tento veletrh je jednou z největších světových výstav intralogistiky, která nabízí kompletní přehled všeho, od výroby přes nákup až po přepravu.