1. Akce
  2. Logistické veletrhy

Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Maritime Industry

Maritime Industry Franklinweg 2, Gorinchem

Budoucnost námořního sektoru je středem zájmu během Maritime Industry 2022. V tomto odvětví existují různé problémy týkající se legislativy a předpisů. Námořní průmysl na to reaguje, mimo jiné, znalostním divadlem, ve kterém se budou řešit aktuální záležitosti, jako je digitalizace, nové emisní požadavky a přesun na jiný druh dopravy. Kromě toho existuje „Pavilon budoucnosti“, organizovaný ve spolupráci s Rijkswaterstaat a Smash Smart Shipping.

Breakbulk Europe

Ahoy Rotterdam Ahoyweg 10, Rotterdam

Breakbulk Europe se v roce 2022 stěhuje do Rotterdamu a po dvouleté přestávce kvůli pandemii dosáhlo nadšení pro největší světový projekt v oblasti nákladu a breakbulk událostí nových výšin a mnoho z největších jmen v oboru se zavázalo vystavovat na našem novém místo konání Rotterdam Ahoj. Breakbulk Europe se stal globálním setkáním tohoto odvětví s […]

AMPER e-MOTION

Brno - Výstaviště Výstaviště 405/1, Brno

AMPER MOTION se zaměřuje na dynamicky se rozvíjející oblast elektromobility. Návštěvníci si mohou prohlédnout a osobně vyzkoušet elektrické a hybridní dopravní prostředky a nejmodernější infrastrukturní zařízení pro elektromobily.

European Business Aviation Convention & Exhibition

Palexpo Rte François-Peyrot 30, Le Grand-Saconnex

European Business Aviation Convention & Exhibition (EBACE) je přední událostí a každoročním místem setkání evropské komunity obchodního letectví. Výstava sdružuje vedoucí představitele podniků, vládní úředníky, výrobce, personál letového oddělení, letecké firmy, dílčí poskytovatele, charterové společnosti a všechny druhy lidí zapojených do téměř všech aspektů obchodního letectví.

Recurring

LogiMAT

Messe Stuttgart Messepiazza 1, Stuttgart

Na Stuttgartském se veletrhu setkávají zahraniční vystavovatelé a decision makeři z průmyslu, obchodu a sektoru služeb, aby našli nové obchodní partnery a zajistili si svůj supply chain. Tento veletrh je jednou z největších světových výstav intralogistiky, která nabízí kompletní přehled všeho, od výroby přes nákup až po přepravu.

TOC Europe

Ahoy Rotterdam Ahoyweg 10, Rotterdam

TOC Europe je přední světovou platformou pro  ukázku přístavních technologií a terminálů. Skvělá globální vitrína vybavení, technologií a služeb – to poutá pozornost všech profesionálů v oboru. Přístavní úřady, provozovatelé terminálů, poskytovatelé logistických služeb, lodní dopravci a přepravci se účastní TOC Europe jako návštěvníci a delegáti, kteří se učí, diskutují a pracují dohromady. Na druhé straně se výrobci přístavních zařízení a poskytovatelé technologií účastní jako vystavovatelé a sponzoři, kteří předvádí nejlepší technologii v oboru. Naposledy konference přivítala asi 4000 vedoucích pracovníků.

Czech Raildays

Areál nákladového nádraží Mariánskohorská 38, Ostrava

Mezinárodní veletrh drážní techniky, výrobků a služeb pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy.

70Kč

International Conference on Humanitarian Logistics and Supply Chain Management

Virtuální

Mezinárodní konference o humanitární logistice a řízení dodavatelského řetězce si klade za cíl shromáždit přední akademické vědce, výzkumníky a badatele, aby si vyměnili a sdíleli své zkušenosti a výsledky výzkumu ve všech aspektech humanitární logistiky a řízení dodavatelského řetězce. Poskytuje také přední interdisciplinární platformu pro výzkumné pracovníky, praktiky a pedagogy, aby mohli prezentovat a diskutovat […]

Innotrans

Messe Berlin GmbH Messedamm 22 D - 14055 Berlín

. InnoTrans je přední mezinárodní veletrh dopravní techniky v Berlíně. Jedinečnou vlastností InnoTrans je venkovní a kolejová výstavní plocha, kde je na trati vystaveno vše od cisternových vagónů po vysokorychlostní vlaky.

IAA Transportation

Deutsche Messe Hannover Messegelände 1, Hannover

Zažijte svět autobusů, dodávek, nákladních vozidel a přívěsů na IAA TRANSPORTATION od 20. do 25. září 2022 v Hannoveru - nejdůležitější světové platformě pro budoucnost průmyslu užitkových vozidel.