[quote]Ačkoli nedávno skončil historicky nejúspěšnější ročník evropského obalového veletrhu FachPack, již nyní je doba pro plánování účasti na ročníku příštím, na veletrhu FachPack 2019. Tento veletrh bude ve znamení 40. výročí této vskutku významné  akce, která jako tradičně, koncem září uvítá odborníky z obalového průmyslu.[/quote]

Na veletrhu FachPack bude během tří veletržních dnů, ve 12 výstavních halách, prezentován kompletní procesní řetězec související s balením průmyslového i spotřebního zboží.

  

On-line přihláška

Firmám, které zvažují účastnit se veletrhu FachPack 2019 jako vystavovatelé, je doporučen pro přihlášení termín do 15.12.2018, do tohoto data je poskytována sleva na plochu 10 EUR/1m2.

Přihlášku je možno vyplnit online:  německá verze,  anglická verze.

Dotace pro malé a střední podniky

Veletrh FachPack 2019 je na podnět Syby opět zařazen od dotačního programu OPPIK, projekt NOVUMM. Malé a střední firmy se sídlem, pobočkou či provozovnou mimo Prahu mohou získat na svou účast dotaci. Na veletrhu je organizována agenturou CzechTrade společná expozice, která musí mít alespoň 5 účastníků. Zájemci se mohou hlásit u paní Lichte z výhradního zastoupení veletrhu FachPack v ČR, kontakt níže. Jakmile je splněna podmínka společné expozice, mohou čerpat dotaci také samostatně vystavující MSP.

  

O veletrhu FachPack

FachPack je evropský odborný veletrh obalů, procesů a technologií. Od 24. do 26. září 2019 v Norimberku představí ucelenou nabídku technologií i materiálů pro celý procesní řetězec balení. Díky svému jedinečnému portfoliu obalových materiálů, obalových prostředků, pomocných obalových prostředků, balicích strojů, etiketovací a označovací techniky, potisku a zušlechťování obalů, intralogistiky, obalové logistiky a služeb pro obalový průmysl je FachPack významným evropským místem setkávání, které přitahuje odborné návštěvníky ze všech odvětví, jež s obaly pracují.

Kontakt pro ČR

V případě zájmu získat více informací, ať již k veletrhu samotnému, či ke společné expozici, kontaktujete oficiální zastoupení NürnbergMesse pro ČR paní Naďu Lichte, tel.: 775 66 35 48

info@proveletrhy.cz, www.proveletrhy.cz.

 

 

Zdroj : SYBA