[quote]Francouzský dodavatel logistických a dopravních služeb, FM Logistic, jmenoval Ronalda Fernandes da Silva novým generálním ředitelem své pobočky v Brazílii.[/quote]

Brazilec Ronaldo Fernandes da Silva má více než dvacet let zkušeností z mezinárodní a tuzemské logistiky, ty poslední nabyl jako generální ředitel pro smluvní logistiku společnosti Geodis v Brazílii a Chile (2013-18).

Předtím působil na pozici provozního ředitele pobočky velké logistické společnosti (AGV Logística) a jedné menší (Golden Cargo) v Brazílii (2009-13). Od roku 2000 do roku 2009 zastával Ronaldo Fernandes da Silva obchodní manažerské pozice v DHL Supply Chain, kde byl úspěšný v projektech s předními společnostmi z automobilového, technologického, maloobchodního, zdravotnického a spotřebního sektoru. Ronaldo studoval v USA a zahájil svoji kariéru jako průmyslový inženýr ve výrobní firmě Alcoa.

“Ronaldo přináší kombinaci znalostí z provozu a obchodu, strategické myšlení a dovednost ve vedení lidí. Pomůže upevnit růst FM Logistic na zajímavém, ale náročném brazilském logistickém trhu,” uvedl generální ředitel společnosti FM Logistic Jean-Christophe Machet.

FM Logistic působí v Brazílii od roku 2013. Provozuje zde pět logistických platforem a zaměstnává téměř 1000 lidí. Společnost poskytuje služby v oblasti skladování a obalových služeb řadě zdejších i nadnárodních společností v maloobchodním, potravinářském, spotřebním a kosmetickém průmyslu.

 

 

 

Zdroj : FM Logistic