[quote]Strojírenský veletrh HANNOVER MESSE měl letos v dubnu zahájit po roční pauze veletržní sezónu na hannoverském výstavišti. Bohužel s ohledem na aktuální vývoj pořadatelé rozhodli uspořádat přední světový veletrh průmyslového odvětví jen digitálně.[/quote]

 

Firmy, které se chtějí aktivně účastnit veletrhu HM 2021 Digital Edition jako vystavovatelé, si mohou vybrat ze tří forem prezentace (veletržních balíčků) S, M a L. Čím vyšší kvalita balíčku, tím více je zahrnuto marketingových služeb. Základní účast s balíčkem S vychází na 2.900 EUR.

Účastníci mohou na HM 2021 Digital Edition od 12. do 16. 4. 2021, jako obvykle navazovat kontakty, věnovat se networkingu, vyměňovat si znalosti a společně diskutovat o nových produktech, projektech a inovacích v oboru.

 

Digitální forma účasti přináší řadu výhod – zvýšená viditelnost díky digitálnímu dosahu, získání nových kontaktů prostřednictvím nových funkcí, možnosti komunikace s online návštěvníky, účast nezávislá na poloze vystavovatelů a návštěvníků, jistota v nejisté době.

 

Chcete se dozvědět o digitálním veletrhu HANNOVER MESSE více?  Přidejte se k účasti na webináři, a informujte se o digitální platformě a formách účasti: https://www.hannovermesse.de/en/for-exhibitors/become-an-exhibitor/index-2

V případě kontaktujte výhradní zastoupení Deutsche Messe ČR, společnost PROveletrhy: info@proveletrhy.cz, tel.: 775 663 548, 775 663 700.

 

Zdroj : HM