V závislosti na lokalitě se LOGISTICS & AUTOMATION definuje jako efektivní dvoudenní veletrh, který je specificky zaměřen na prodejní trhy v NRW, středním Německu, částečně BeneLuxu a severním Německu. Důraz je kladen na kvalitu návštěvníků, kteří mohou zažít celý intralogistický hodnotový řetězec: od dopravníkových technologií, třídicích systémů a skladového vybavení až po automatizovaná řešení a e-logistiku, veletrh nabízí řadu produktů a služeb, které oslovují společnosti. , odborníky a uživatele ze všech odvětví průmyslu.
Mezinárodního veletrh reklamy, polygrafie, obalů a inovativních technologií. Veletrh je zaměřený na technologie a materiály pro výrobu reklamy, signmaking, polygrafii, POP/POS, dárkové předměty a související služby.
EASTLOG je nejstarší a zároveň největší kongres pro logistiku, dopravu a supply chain v České republice. Každoročně se ho účastní kolem 700 logistických odborníků, včetně stovek logistických manažerů z výrobních a distribučních společností (pro které je vstup zdarma). Nabízí celodenní inspirativní konferenční program, krátké seznamovací schůzky pro rychlé vytvoření kontaktů, spoustu příležitostí k networkingu a možnost navštívit špičkové logistické platformy.