1. Akce
  2. Logistické workshopy

Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Gartner Supply Chain Leaders Forum

Gartner Supply Chain Leaders Forum je premiérová konference pro manažery dodavatelského řetězce a provozů na úrovni C. Je to příležitost pro lídry, aby stanovili své každodenní výzvy a zaměřili se na velké trendy a problémy, kterým naše komunita, společnost a planeta čelí.

Innotrans

Messe Berlin GmbH Messedamm 22 D - 14055 Berlín

. InnoTrans je přední mezinárodní veletrh dopravní techniky v Berlíně. Jedinečnou vlastností InnoTrans je venkovní a kolejová výstavní plocha, kde je na trati vystaveno vše od cisternových vagónů po vysokorychlostní vlaky.

IAA Transportation

Deutsche Messe Hannover Messegelände 1, Hannover

Zažijte svět autobusů, dodávek, nákladních vozidel a přívěsů na IAA TRANSPORTATION od 20. do 25. září 2022 v Hannoveru - nejdůležitější světové platformě pro budoucnost průmyslu užitkových vozidel.

CILF

Shenzhen Convention & Exhibition Center Shenzen

Čínský (Shenzhen) mezinárodní veletrh logistiky a dodavatelského řetězce je nejlepší veletrh logistiky a dopravy v Asii, který se bude konat pro logistiku a dodavatelský řetězec, přístav a lodní dopravu, expresní, leteckou nákladní, silniční a železniční dopravu, inteligentní logistiku a sklady, internet a E -komerce, přeshraniční elektronický obchod B2B Matching, mezinárodní výstava, výstavba a provoz průmyslových parků, logistické balení a další logistická zařízení, nová energetická vozidla/vysokozdvižný vozík/vozidlo pro speciální účely, 5G a cloudový průmysl a další.

WOF Expo

PVA EXPO Praha Beranových 667, Praha 9

První výstava ve střední a východní Evropě spojující zasilatele, maloobchodníky, velkoobchodníky, dovozce a vývozce z důležitých průmyslových odvětví, jako je mobilita, zdravotnictví, letectví, zemědělství, stavebnictví, energetika a další, s nejmodernějšími poskytovateli řešení dodavatelského řetězce.

Obalko

Aquapalace Hotel Prague Pražská 137, Čestlice (Praha-východ), Praha

Tři tematické sekce: Ponořte se do hloubky problematiky obalů!

CeMAT ASIA

Shanghai new international expo centre

Cargo Logistics Canada je nejdynamičtější a nejkomplexnější akcí multimodálního dodavatelského řetězce v Severní Americe svého druhu. Toto je platforma pro profesionály z oboru logistiky, aby se mohli učit, sdílet, propojovat a posouvat své dodavatelské řetězce do budoucnosti. CLC zahrnuje celé spektrum nákladu – všechny hlavní druhy dopravy a všechny typy nákladu pod jednou střechou.

Intermodal Europe

RAI Amsterdam Europaplein 24, Amsterdam

Intermodal Europe, hlavní akce pro sektor kontejnerové dopravy a kontejnerové logistiky, se bude konat od 8. do 10. listopadu 2022.

All 4 Pack

Paris Nord Villepinte Allée des Érables, Paříž

ALL4PACK zahrnuje jak obaly, tak logistiku. Výstava se v průběhu let vždy dokázala přizpůsobit proměnám trhu a splnit očekávání firem ze všech odvětví. Akce nabrala nový směr v roce 2016, kdy se výstavy Emballage („Packaging“) a Manutention („Handling“) sloučily a došlo k vytvoření ALL4PACK Paris.

TRANSLOG Connect Congress

Budapest Congress Centre Jagelló út 1-3, Budapešť

Kongres TRANSLOG Connect je přední středoevropská a východoevropská B2B networkingová akce pro profesionály z oblasti dopravy, logistiky a řízení dodavatelského řetězce, která se každoročně koná v listopadu v Budapešti.