Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

GERMAN PACKAGING CONGRESS 2023

Berlin Berlín, Německo

Německý obalový kongres otevírá prostor pro nejnaléhavější otázky a odpovědi na všechny zásadní otázky obalů naší doby – oblíbené místo poskytující nový impuls pro trendy, postupy a inovativní přístupy a jedinečnou příležitost zapojit se do dialogu napříč všemi fázemi proces balení. Důraz bude kladen spíše na celkový obraz než na technické detaily.

Hannover Messe 2023

Deutsche Messe Hannover Messegelände 1, Hannover, Německo

Digitalizace a udržitelnost – to jsou stěžejní témata veletrhu HANNOVER MESSE 2023. Tímto si vůdčí strojírenský veletrh stanovil jasné impulzy pro ochranu klimatu v hospodářství a průmyslu. A objasňuje, jaký přínos mohou poskytnout digitalizace, automatizace a obnovitelné energie ve vzájemném propojení. HANNOVER MESSE se uskuteční, po dlouhé pauze způsobené pandemií, v dubnu 2023 jako fyzický veletrh.

Warsaw Pack 2023

Warsaw Expo Aleja Katowicka 62, Nadarzyn, Polsko

VII Mezinárodní veletrh obalové techniky a obalů

REKLAMA POLYGRAF OBALY 2023

PVA EXPO Beranových 667, Praha 9

Mezinárodního veletrh reklamy, polygrafie, obalů a inovativních technologií. Veletrh je zaměřený na technologie a materiály pro výrobu reklamy, signmaking, polygrafii, POP/POS, dárkové předměty a související služby.

VEHITS 2023

Praha Praha, Česká republika

Účelem Mezinárodní konference o technologii vozidel a inteligentních dopravních systémech (VEHITS) je shromáždit inženýry, výzkumníky a odborníky z praxe, kteří se zajímají o pokroky a aplikace v oblasti technologie vozidel a inteligentních dopravních systémů.
Tato konference se zaměřuje na inovativní aplikace, nástroje a platformy ve všech technologických oblastech, jako je zpracování signálu, bezdrátová komunikace, informatika a elektronika, související s různými druhy vozidel, včetně automobilů, terénních vozidel, vlaků, lodí, podvodních vozidel nebo létání. strojů a inteligentních dopravních systémů, které spojují a řídí velké množství vozidel, a to nejen v kontextu chytrých měst, ale v mnoha dalších aplikačních doménách.

Gartner Supply Chain Leaders Forum

Gartner Supply Chain Leaders Forum je premiérová konference pro manažery dodavatelského řetězce a provozů na úrovni C. Je to příležitost pro lídry, aby stanovili své každodenní výzvy a zaměřili se na velké trendy a problémy, kterým naše komunita, společnost a planeta čelí.

Transport logistic

Messe München Messegelände, Mnichov, Německo

Každé dva roky se celý průmysl setkává na světovém veletrhu pro logistiku, mobilitu, správu IT a řízení dodavatelského řetězce v Mnichově. Koneckonců, s více než 2 000 vystavovateli a více než 55 000 obchodními návštěvníky z celého světa, Transport logistic je dokonalou platformou pro diskusi o nejnovějším vývoji a koncepcích, získání informací o komplexním trhu a k uzavření důležitých obchodů.

TAL

Parkhotel U Borského parku 31, Plzeň, Česká republika

Konference TAL (Trends in Automotive Logistics) je akcí, na které se pravidelně setkávají inspirativní řečníci z praxe i z akademické sféry s odborníky z výroby, logistiky a IT. Je to zároveň příležitost diskutovat o aktuálních tématech v logistice, výrobě nebo integraci a o využití nových technologií, metod a prostředků z oblasti digitalizace. Pro rok 2023 připravujeme již 22. ročník této konference.

Drive4life

Polygonu v Hradci Králové. Piletická 529, Hradec Králové

Exkluzivní networkingová akce v netradičním prostředí polygonu Hradec Králové s příležitostí vyzkoušet pod dohledem instruktorů vše, co může řidiče na silnici v extrémních podmínkách a krizových situacích potkat.