Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

TAL

16 května @ 8:00 - 17:00

Konference TAL (Trends in Automotive Logistics) je akcí, na které se pravidelně setkávají inspirativní řečníci z praxe i z akademické sféry s odborníky z výroby, logistiky a IT. Je to zároveň příležitost diskutovat o aktuálních tématech v logistice, výrobě nebo integraci a o využití nových technologií, metod a prostředků z oblasti digitalizace. Pro rok 2023 připravujeme již 22. ročník této konference.

#TAL2023: Behind the Scenes at a Digital Factory

Dodavatelské řetězce v odvětví automotive procházejí zatěžkávací zkouškou, ne vždy ale s vyznamenáním. Odolnost a schopnost rychlé reakce na změny se staly základní konkurenční výhodou. Ti, kdo získali díky digitalizaci náskok, jsou na tom o poznání lépe. Digitální transformace společností už totiž neznamená jen vyšší efektivitu, produktivitu nebo ziskovost. Správné rozhodnutí v mimořádných časech je uměním zkušených odborníků, kteří se však neobejdou bez podpory vhodných systémů, procesů, technologií a dat.

Co se skrývá za zdmi úspěšné Digital Factory? Na příští ročník konference Trends in Automotive Logistics přijedou hosté otevřeně sdílet best practices i to, co se v případových studiích nepíše. Odkryjte s námi budoucnost Supply Chainu, automatizace, digitalizace i dalších logistických trendů. Připojte se k nám na TAL 2023 a získejte unikátní pohled na úspěšné projekty z oblasti evropského automotive. Nahlédnete pod pokličku nových technologií a potkáte se osobně s významnými odborníky v oboru.

Podrobnosti

Datum:
16 května
Čas:
8:00 - 17:00
Rubrika Akce:

Pořadatel

AIMTEC, a.s.
Telefon:
+420 377 225 215
E-mail:
aimtec@aimtec.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Parkhotel
U Borského parku 31
Plzeň, 30100 Česká republika
+ Google Mapa