Načítám Akce

« Všechny Akce

TAL

18 června @ 8:00 - 17:00

Konference TAL (Trends in Automotive Logistics) je akcí, na které se pravidelně setkávají inspirativní řečníci z praxe i z akademické sféry s odborníky z výroby, logistiky a IT. Je to zároveň příležitost diskutovat o aktuálních tématech v logistice, výrobě nebo integraci a o využití nových technologií, metod a prostředků z oblasti digitalizace. Pro rok 2023 připravujeme již 22. ročník této konference.

#TAL2024: Driving the Digital Fast Lane

Správné rozhodnutí v mimořádných časech je uměním zkušených odborníků, kteří se neobejdou bez podpory vhodných systémů, procesů, technologií a dat.

Připojte se k nám a zúčastněte se 23. ročníku konference Trends in Automotive Logistics (TAL)  v Plzni. Připojte se do rychlého pruhu digitalizace a nových technologií. Potkejte se osobně s dalšími odborníky na logistiku, výrobu a IT z oblasti evropského automotive.

Co vše potřebují „řidiči”, logistici a IT experti, k tomu, aby se dostali do rychlého pruhu digitalizační dálnice? Jaké technologie, platformy a schopnosti musí mít, aby se svými týmy bezpečně směřovali ke svým cílům?  I na příští ročník konference TAL přijedou hosté otevřeně sdílet best practices i to, co se v případových studiích nepíše. Odkryjte s námi budoucnost Supply Chainu, automatizace, digitalizace i dalších logistických trendů.

Podrobnosti

Datum:
18 června
Čas:
8:00 - 17:00
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://www.talconference.com/

Pořadatel

AIMTEC, a.s.
Telefon
+420 377 225 215
Email
aimtec@aimtec.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Parkhotel
U Borského parku 31
Plzeň, 30100 Česká republika
+ Google Mapa