Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

MSV 2023

Výstaviště Brno , Česká republika

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí více než 1 500 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Ze zahraničí přijíždí přes 35% vystavovatelů a 10% návštěvníků.

Intermodal Europe 2023

RAI Amsterdam Europaplein 24, Amsterdam, Nizozemsko

Přední evropská událost pro kontejnerovou přepravu a intermodální přepravu je zpět!

Logistik & Transport 2023

The Swedish Exhibition and Congress Centre Mässans Gata/Korsvägen, Göteborg, Švédsko

Logistics & Transport je přední výstava a konference v severském regionu pro celou dopravní a logistickou komunitu. Objevte technologii a infrastrukturu, která odstraní třenice v globálních dodavatelských řetězcích budoucnosti. Vysoce kvalitní doprava a logistika jsou životně důležitými přispěvateli k prosperitě moderních ekonomik. Ale zdá se, že každým dnem jsou výzvy větší. Svět se rychle mění, takže řešení, která fungují dnes, nebudou nutně fungovat zítra.

CeMAT ASIA 2023

Shanghai new international expo centre

CeMAT ASIA je předním veletrhem intralogistiky v Číně a tím i předním mezinárodním veletrhem v Asii. Od svého založení v roce 2000 výstava zaznamenala stálý nárůst počtu návštěvníků a vystavovatelů.

Smart City Transport Solutions 2023

PVA EXPO Praha Beranových 667, Praha 9

Smart City Transport Solutions je interaktivním, specializovaným B2B veletrhem se zaměřením na dopravní infrastrukturu chytrých měst. Využívá rozšířené kreativní prostředky pro zviditelnění vystavovatelů a partnerů v dlouhodobém horizontu.

Czech Bus

PVA EXPO Praha Beranových 667, Praha 9

12. ročník středoevropského veletrhu autobusů, hromadné dopravy, telematiky a servisní techniky CZECHBUS, se bude konat již po třetí v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. CZECHBUS je interaktivním, specializovaným B2B  veletrhem se zaměřením na problematiku české a středoevropské silniční hromadné dopravy. Využívá rozšířené kreativní prostředky pro zviditelnění vystavovatelů a partnerů v dlouhodobém horizontu. 

TRANSLOG Connect Congress 2023

Budapest Congress Centre Jagelló út 1-3, Budapešť, Maďarsko

Kongres TRANSLOG Connect je přední středoevropská a východoevropská B2B networkingová akce pro profesionály z oblasti dopravy, logistiky a řízení dodavatelského řetězce, která se každoročně koná v listopadu v Budapešti.

TRANSPOTEC & LOGITEC 2024

Veronafiere Viale del Lavoro 8, Verona, Itálie

TRANSPOTEC & LOGITEC je veletrh zaměřený na silniční dopravu a logistiku a inovační technologická řešení.

IAA Transportation 2024

Deutsche Messe Hannover Messegelände 1, Hannover, Německo

Zažijte svět autobusů, dodávek, nákladních vozidel a přívěsů na IAA TRANSPORTATION v Hannoveru - nejdůležitější světové platformě pro budoucnost průmyslu užitkových vozidel.

FachPack 2024

90471 Nürnberg, Německo , Česká republika

Veletrh FachPack není nutno českých profesionálům v oblasti obalů i balicích procesů či logistiky zdlouha vě představovat, mezi českými firmami se těší tento mezinárodní veletrh velké oblibě. Co do počtu zahraničních vystavovatelů zabírá Česká republika pátou příčku a v počtu návštěvníků dokonce druhou pozici. O stabilitě a prestiži vypovídají přiložené grafy o návštěvnosti i počtu vystavovatelů.