logistika

  1. Akce
  2. logistika

Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

TRANSPOTEC & LOGITEC 2024

Veronafiere Viale del Lavoro 8, Verona, Itálie

TRANSPOTEC & LOGITEC je veletrh zaměřený na silniční dopravu a logistiku a inovační technologická řešení.

SpeedCHAIN Slovakia

Hotel Zochova chata**** Piesok 4015/B7, Modra, Slovensko

Konferencia predstavuje logistiku ako odbor veľkého významu pre celú slovenskú ekonomiku. SpeedCHAIN Slovakia je ideálnym spojením spoločenskej a odbornej udalosti, kde vám ponúkame aktuálne informácie a nové kontakty - všetko na jednom mieste.

Parcel + PostEXPO

Messe Frankfurt Ludwig-Erhard-Anlage 1, Frankfurt nad Mohanem, Německo

POST-EXPO poskytne jednu z nejvýznamnějších příležitostí pro poštovní operátory, kurýrní a expresní společnosti a logistické společnosti, aby debatovaly o aktuálních otázkách a vytvořily obchodní vztahy v celosvětovém měřítku. S více než 3 000 lidmi, kteří veletrh každoročně navštěvují, z více než 100 zemí, je tato událost globálním místem setkání pro poštovní, kurýrní a expresní průmysl.

Transport logistic

Messe München Messegelände, Mnichov, Německo

Každé dva roky se celý průmysl setkává na světovém veletrhu pro logistiku, mobilitu, správu IT a řízení dodavatelského řetězce v Mnichově. Koneckonců, s více než 2 000 vystavovateli a více než 55 000 obchodními návštěvníky z celého světa, Transport logistic je dokonalou platformou pro diskusi o nejnovějším vývoji a koncepcích, získání informací o komplexním trhu a k uzavření důležitých obchodů.