[quote]Tradice udílení zvláštního ocenění „best-of- the-best“: zlatá, stříbrná a bronzová CENA PŘEDSEDKYNĚ POROTY pokračuje. Tato výsada je plně v kompetenci paní Jany Žižkové, předsedkyně poroty soutěže OBAL ROKU 2018. Nominace na CENU PŘEDSEDKYNĚ POROTY vzešly z hodnocení odborné poroty. [/quote]

Vyhlášení CENY PŘEDSEDKYNĚ POROTY 2018 se uskutečnilo 4.10.2018 v konferenčních prostorách Ústavu molekulární genetiky AV ČR na Obalovém galavečeru v rámci středoevropského obalového kongresu PackSummit.

 

Reverzní zasilatelský obal

BOXMAKER s.r.o. 

Reverzní zasilatelský obal slouží k zasílání zboží z E-shopu k zákazníkovi a v případě potřeby je možné, jeho obrácením „naruby“, také zaslání zboží zpět do E-shopu. Obal je již standardně předtištěn zasilatelskými údaji E-shopu a není nutné je již dále vyplňovat. Obal je vhodné konstrukce, která umožňuje jeho přetočení na rub, snižuje možnost „vykrádání“ zásilky. Dále díky systému lepících a odtrhávacích pásek nehrozí poškození baleného zboží, jelikož nejsou nutné k jeho vybalení či zpětnému zabalení potřeba žádné nástroje a další balící materiály.

Výhodami jsou ekologie – jak samotná lepenka, tak znovuvyužití původního obalu, marketing – možnost oboustranného potisku a komunikace, inovativnost řešení, zkrácené časy na balení zásilek, absence dalších lepicích pásek a také jasné identifikace odchozích a příchozích zásilek díky odlišnému reverznímu designu.

Tento obal, resp. celá velikostní řada, byl společností Boxmaker s.r.o. vyvinut pro společnost, která v ČR zastupuje luxusní oděvní značky a připravuje rozjezd svého E-shopu. Z tohoto důvodu jsme museli obal předvést v layoutu Boxmaker.

Boxmaker
Boxmaker
Zdroj : Syba