DPP

Evropská vysílací unie (EBU) a BBC potvrdily, že pěvecká soutěž Eurovize 2023 se bude konat ve Spojeném království jménem letošního vítězného provozovatele vysílání, ukrajinské UA:PBC.

Ukrajina, jako vítězná země v roce 2022, se automaticky kvalifikuje do velkého finále příštího ročníku soutěže spolu s Francií, Německem, Itálií, Španělskem a Spojeným královstvím, zeměmi takzvané „velké 5“, které do soutěže přispívají největšími finančními příspěvky.

Hostitelské město bude vybráno v následujících měsících po nabídkovém řízení, které bude zahájeno tento týden.

Největší světová písničková soutěž Eurovize je obrovským počinem, kterému předcházejí dlouhé a složité přípravy a vyžadující bezchybnou logistickou organizaci a plánování.

Jako součást korporátní skupiny AsstrA-Associated Traffic AG je AsstrA UK Ltd připravena nabídnout na míru šitá logistická řešení pro přepravu všeho potřebného a poskytnout asistenci při celním odbavení.

„Společnost AsstrA UK Ltd se sídlem v Londýně nabízí klientům a partnerům širokou škálu logistických služeb, které jim pomohou připravit se na Eurovizi. Poskytujeme řešení námořní, letecké a silniční dopravy (https://asstra.co.uk/mode-of-transport/) pro všechny druhy produktů přicházejících z Evropy do Spojeného království. Díky širokému geografickému pokrytí skupiny a síti poboček ve více než 25 zemích můžeme do Spojeného království přivézt vybavení ze všech koutů světa. A to není vše – můžeme také pomoci s celním odbavením (https://asstra.co.uk/mode-of-transport/customs-services/) a doručením na jakékoli místo ve Spojeném království,“ říká Anna Smirnova, vedoucí oddělení AsstrA IPL UK.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na office@asstra.co.uk nebo navštivte naše webové stránky (https://asstra.co.uk//)