Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Obalko

14.10.2022 @ 8:00 - 15.10.2022 @ 17:00

Tři tematické sekce: Ponořte se do hloubky problematiky obalů!

Letošní kongres znovu nabízí tři tematické sekce…

Čtvrtek 14. října od 14:00 do 15:40 – Sekce Marketing & design

Sekce Marketing & design bude jako každý rok věnována obalům (Packaging) jako pátému P v marketingovém mixu vedle hlavních čtyř parametrů: Product (výrobek), Price (cena), Place (místo) a Promotion (propagace). Díky aktuálním případovým studiím zjistíte, jak obal může pomoci zvýšit prodeje.

Čtvrtek 14. října od 14:00 do 15:40 – Sekce Technologie & Transport

Technologická a transportní sekce bude věnována tématům, jako jsou robotizace a automatizace balení anebo přepravní balení.

Čtvrtek 14. října od 16:00 do 18:15 – Sekce Udržitelnost

Sekce Udržitelnost bude zaměřena na koncepci oběhového hospodářství, chytrý design, který je optimální pro recyklaci, začlení recyklovaných materiálů do nových obalů a minimalizaci negativních dopadů obalů na životní prostředí.

Bohatý doprovodný program: Kontakty, ocenění, zábava, networking a inspirace

Čtvrtek 14. října při pauze na oběd – BizPACK: Nové kontakty za 10 minut

Cílem programu BizPACK je zprostředkovat schůzky mezi partnery a účastníky kongresu OBALKO. Vyslechněte si v krátkosti a bez závazků nabídku předních firem obalového průmyslu. Jedno setkání bude trvat 10 minut, pokud vás nabídka zaujme, máte možnost domluvit si schůzku individuální.

Čtvrtek 14. října po skončení konference – Ceremonie Obal roku: Ocenění pro ty nejlepší obaly

Unikátní příležitost vidět nejlepší obaly na nejlepším kongresu o obalech. Jedinečná šance potkat všechny obalové experty na jednom místě v jeden čas. Slavnostní předání proběhne po skončení odborné části programu kongresu. Díky propojení kongresu OBALKO a Ceremonie Obal roku zde bude víc účastníku, než kdykoliv jindy. Akce má skutečně mezinárodní přesah a to i díky propojení s WorldStar Packaging Awards.

Čtvrtek 14. října večer – Obalový Business Mixer: Příležitost pro networking

Po náročném konferenčním dni je připraven Obalový Business Mixer s bohatým programem, který nabízí skvělý prostor pro networking. Nad skleničkou a talířem chutného jídla můžete pokračovat v diskuzích zahájených během konferenčního dne, nebo začít diskuze zcela nové.

Pátek 15. října – Balení v akci: Pohled do zákulisí výroby

S obaly se setkáváme na každém kroku, ale jak dobře jim opravdu rozumíme? OBALKO nabízí unikátní možnost navštívit výrobní závody vybraných partnerů kongresu s odborným výkladem. Získáte nejen šanci vidět celý výrobní proces a lépe pochopit výhody těchto produktů i celou problematiku, ale zároveň dostanete podruhé šanci diskutovat o otázkách týkajících se obalového průmyslu.

Podrobnosti

Zahájení:
14.10.2022 @ 8:00
Ukončení:
15.10.2022 @ 17:00
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
https://obalko.cz/

Pořadatel

Atoz Group
Phone
+420 603 140 197
Email
magdalena.jindrova@atoz.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Aquapalace Hotel Prague
Pražská 137
Čestlice (Praha-východ), Praha 251 01 Česká republika
+ Google Mapa
Phone
+420 225 108 820
View Místo konání Website