Načítám Akce

« Všechny Akce

TRANSLOG Connect Congress

19 listopadu @ 8:00 - 20 listopadu @ 17:00

Kongres TRANSLOG Connect je přední středoevropská a východoevropská B2B networkingová akce pro profesionály z oblasti dopravy, logistiky a řízení dodavatelského řetězce, která se každoročně koná v listopadu v Budapešti.

Během deseti let své existence  vybudovala regionální, mezioborovou podnikatelskou komunitu profesionálů, kteří se snaží rozšířit znalostní základnu, posílit a vytvořit partnerství a prozkoumat nejinovativnější řešení dostupná na trhu.

TRANSLOG je prostředníkem pro navazování kontaktů mezi koncovými uživateli a poskytovateli řešení. Každoročně se akce účastní více než 500 vedoucích pracovníků s rozhodovacími pravomocemi z více než 20 zemí, kteří zastupují všechny důležité hráče z mnoha průmyslových odvětví – například automobilového průmyslu, elektroniky, těžkého průmyslu a ocelářství, maloobchodu, potravinářství a nápojářství, rychloobrátkového zboží a dalších -, aby se setkali a vedli individuální jednání s klíčovými poskytovateli logistických, softwarových, poradenských, přepravních a skladovacích služeb.

Každoročně se na kongresu TRANSLOG Connect koná slavnostní předávání ocenění Central and Eastern European Logistics and Supply Chain Management Excellence Award, kde vítězové získávají čestné uznání oboru. Přihlásit se mohou začínající podniky, malé, střední i velké organizace, výrobci, prodejci a poskytovatelé řešení s projektem, který byl realizován v některé ze zemí regionu střední a východní Evropy.

Kongres TRANSLOG Connect založila společnost TEG The Events Group s cílem vytvořit platformu pro všechny přední odborníky v oblasti logistiky a řízení dodavatelských řetězců, která přispívá k rozvoji rychle rostoucího regionu střední a východní Evropy.

Podrobnosti

Zahájení:
19 listopadu @ 8:00
Ukončení:
20 listopadu @ 17:00
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
https://translogconnect.eu/

Pořadatel

TEG The Events Group
Telefon
+36 1 219 57 25
Email
info[at]tegevents.eu

Místo konání

Budapest Congress Centre
Jagelló út 1-3
Budapešť, 1123 Maďarsko
+ Google Mapa