Invoitix

[quote]

Veletrh FachPack není nutno českých profesionálům v oblasti obalů i balicích procesů či logistiky zdlouhavě představovat, mezi českými firmami se těší tento mezinárodní veletrh velké oblibě. Co do počtu zahraničních vystavovatelů zabírá Česká republika pátou příčku a v počtu návštěvníků dokonce druhou pozici.

 

[/quote]

O stabilitě a prestiži vypovídají přiložené grafy o návštěvnosti i počtu vystavovatelů.

 

Projekt NOVUMM

Další ročník veletrhu PachPack, který se koná 24. – 26. září 2019 v Norimberku, je zařazen do dotačního programu agentury CzechTrade, do OPPIK, projekt NOVUMM . Malé a střední výrobní podniky se sídlem, pobočkou či provozovnou mimo Prahu mohou čerpat dotaci z evropských fondů až do výše 80 000 Kč. Povinná výše participace firmy je 50 %.

 

Společná expozice – deadline 18.02.2019

Na veletrhu je organizována společná expozice. Stavbu a organizaci společné expozice zajišťuje CzechTradem vysoutěžený dodavatel, náročnost příprav vystavujících firem je minimální.  Dodavatel zajistí expozici na klíč. Příklad: participuje-li firma na společné expozici plochou 12 m2, činí její náklady ca 81 tisíc Kč. V případě zájmu o zaslání detailní nabídky kontaktujte osoby uvedené níže. Zájemci o účast na společné expozici se mohou hlásit do 18. února 2019.

 

Samostatný stánek s podporou 

O dotaci mohou žádat také samostatně vystavující podniky. V tomto případě si vystavovatel zajišťuje veškerou administrativu individuálně.

 

Kontakty

V případě dotazů týkající se veletrhu, společného stánku nebo individuální účasti, kontaktujte zástupkyni veletrhu paní Naďu Lichte

  • M1:    775 663 548
  • M2:    775 663 700
  • E:       info@proveletrhy.cz

Dotazy k dotaci ráda zodpoví zástupkyně agentury CzechTrade paní Kristýna Velebná

  • E:       kristyna.velebna@chechtrade.cz
  • T:        224 907 819
Reklama v článku VLASTNÍ
DPP