Kybernetická bezpečnost je v současné době geopolitické nestability a ekonomické krize jedním z hlavních témat, která hýbou světem. Kybernetické útoky se množí a je zřejmé, že je potřeba tomuto tématu věnovat maximální pozornost na úrovni států, organizací a soukromých společností.

Svět, který je závislý na propojení a elektrifikaci potřebuje fungovat v bezpečných prostředích. Spojili jsme proto experty z oblasti kyberbezpečnosti, aby nám představili strategie, které fungují a co můžeme udělat proto, aby naše budoucnost byla bezpečnější.

Globální fórum a vzdělávací program nazvaný Cybersecurity Perspectives vznikl proto, aby pomohl posílit kybernetickou bezpečnost v prostředí průmyslových firem (IIoT) a to formou sdílení fungujících principů, výzkumů a projektů. V rámci letošního ročníku je hlavním tématem role kybernetické bezpečnosti v procesu energetické transformace a bezpečnost IoT řešení.

Zaregistrujte se a získejte zkušenosti a poznatky od vedoucích odborníků, partnerů a zákazníků a zjistěte, jak lépe řídit rizika a podpořit kyberneticky bezpečnou budoucnost. Sledujte případové studie a panelovou diskusi  ve virtuálním vzdělávacím prostoru. V rámci programu vystoupí přední odborníci pro oblast kybernetické bezpečnosti ze společností Eaton, Microsoft, Cisco, Baker McKenzie a dalších.

Připojte se 18. října v 15:00 CET

Zdroj : Eaton