[quote]Tento týden je týdnem premiérovým z pohledu portfolia komunikačních platforem společnosti Reliant. Světlo světa spatřil zcela nový formát s názvem Reliant BroadCAST, který nabízí možnost sledovat diskuzi věnovanou aktuálním tématům ovlivňujícím podobu a fungování logistiky a celého dodavatelského řetězce prostřednictvím moderovaných rozhovorů předních českých odborníků na tato témata.[/quote]

Tím úplně prvním tématem, které společnost Reliant pro představení své nové platformy BroadCAST vybrala, je kyberbezpečnost jako jedno z kritických rizik současného podnikání.
První moderovanou diskuzi uvedla Mgr.  Kamila Černá konstatováním, že přechod zaměstnanců z kanceláří do domácího prostředí má svá pro i proti. Výhodou jistě je flexibilita, možnost vlastní volby, kdy se člověk bude věnovat práci a kdy si zařídí své vlastní věci. Nevýhodou pak třeba schopnost zaměstnavatele ověřit skutečné pracovní nasazení zaměstnance, ale navíc i nutnost řešit problém bezpečnostního rizika spojeného s nutným vzdáleným připojením k firemnímu systému.
Pozvání Kamily Černé do první diskuze v rámci Reliant BroadCAST přijali: doc. Václav Jirovský z ústavu bezpečnostních technologií a inženýrství fakulty dopravní ČVUT v Praze a pan Jaromír Tvrzník, odborník v oblasti informačních technologií společnosti Bureau Veritas.
Zdroj : Reliant