Logistické veletrhy

  1. Akce
  2. Logistické veletrhy

Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

CILF 2023

Shenzhen Convention & Exhibition Center Shenzen, Čína

Čínský (Shenzhen) mezinárodní veletrh logistiky a dodavatelského řetězce je nejlepší veletrh logistiky a dopravy v Asii, který se bude konat pro logistiku a dodavatelský řetězec, přístav a lodní dopravu, expresní, leteckou nákladní, silniční a železniční dopravu, inteligentní logistiku a sklady, internet a E -komerce, přeshraniční elektronický obchod B2B Matching, mezinárodní výstava, výstavba a provoz průmyslových parků, logistické balení a další logistická zařízení, nová energetická vozidla/vysokozdvižný vozík/vozidlo pro speciální účely, 5G a cloudový průmysl a další.

Parcel + PostEXPO 2023

Messe Frankfurt Ludwig-Erhard-Anlage 1, Frankfurt nad Mohanem, Německo

POST-EXPO poskytne jednu z nejvýznamnějších příležitostí pro poštovní operátory, kurýrní a expresní společnosti a logistické společnosti, aby debatovaly o aktuálních otázkách a vytvořily obchodní vztahy v celosvětovém měřítku. S více než 3 000 lidmi, kteří veletrh každoročně navštěvují, z více než 100 zemí, je tato událost globálním místem setkání pro poštovní, kurýrní a expresní průmysl.

XXVII. Světový silniční kongres 2023

kongresové centrum Praha , Česká republika

XXVII. světový silniční kongres chce nabídnout komplexní pohled na současnou situaci a budoucí trendy v silničním odvětví.

MSV 2023

Výstaviště Brno , Česká republika

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí více než 1 500 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Ze zahraničí přijíždí přes 35% vystavovatelů a 10% návštěvníků.

Intermodal Europe 2023

RAI Amsterdam Europaplein 24, Amsterdam, Nizozemsko

Přední evropská událost pro kontejnerovou přepravu a intermodální přepravu je zpět!

Logistik & Transport 2023

The Swedish Exhibition and Congress Centre Mässans Gata/Korsvägen, Göteborg, Švédsko

Logistics & Transport je přední výstava a konference v severském regionu pro celou dopravní a logistickou komunitu. Objevte technologii a infrastrukturu, která odstraní třenice v globálních dodavatelských řetězcích budoucnosti. Vysoce kvalitní doprava a logistika jsou životně důležitými přispěvateli k prosperitě moderních ekonomik. Ale zdá se, že každým dnem jsou výzvy větší. Svět se rychle mění, takže řešení, která fungují dnes, nebudou nutně fungovat zítra.

CeMAT ASIA 2023

Shanghai new international expo centre

CeMAT ASIA je předním veletrhem intralogistiky v Číně a tím i předním mezinárodním veletrhem v Asii. Od svého založení v roce 2000 výstava zaznamenala stálý nárůst počtu návštěvníků a vystavovatelů.

e-SALON

PVA EXPO Praha Beranových 667, Praha 9

Historicky nejbohatší účast ekologické mobility, tedy elektromobilů, hybridních a dalších ekologických vozidel i dopravních prostředků, nabídne v pořadí už 4. ročník úspěšného veletrhu e-SALON ve dnech 10. – 13. listopadu 2022 na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech. Generálním partnerem výstavy je Skupina ČEZ.

Smart City Transport Solutions 2023

PVA EXPO Praha Beranových 667, Praha 9

Smart City Transport Solutions je interaktivním, specializovaným B2B veletrhem se zaměřením na dopravní infrastrukturu chytrých měst. Využívá rozšířené kreativní prostředky pro zviditelnění vystavovatelů a partnerů v dlouhodobém horizontu.

Czech Bus

PVA EXPO Praha Beranových 667, Praha 9

12. ročník středoevropského veletrhu autobusů, hromadné dopravy, telematiky a servisní techniky CZECHBUS, se bude konat již po třetí v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. CZECHBUS je interaktivním, specializovaným B2B  veletrhem se zaměřením na problematiku české a středoevropské silniční hromadné dopravy. Využívá rozšířené kreativní prostředky pro zviditelnění vystavovatelů a partnerů v dlouhodobém horizontu.