Logistické veletrhy

  1. Akce
  2. Logistické veletrhy

Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

TRANSPOTEC & LOGITEC 2024

Veronafiere Viale del Lavoro 8, Verona, Itálie

TRANSPOTEC & LOGITEC je veletrh zaměřený na silniční dopravu a logistiku a inovační technologická řešení.

IAA Transportation 2024

Deutsche Messe Hannover Messegelände 1, Hannover, Německo

Zažijte svět autobusů, dodávek, nákladních vozidel a přívěsů na IAA TRANSPORTATION v Hannoveru - nejdůležitější světové platformě pro budoucnost průmyslu užitkových vozidel.

FachPack 2024

90471 Nürnberg, Německo , Česká republika

Veletrh FachPack není nutno českých profesionálům v oblasti obalů i balicích procesů či logistiky zdlouha vě představovat, mezi českými firmami se těší tento mezinárodní veletrh velké oblibě. Co do počtu zahraničních vystavovatelů zabírá Česká republika pátou příčku a v počtu návštěvníků dokonce druhou pozici. O stabilitě a prestiži vypovídají přiložené grafy o návštěvnosti i počtu vystavovatelů.

Innotrans 2024

Messe Berlin GmbH Messedamm 22 D - 14055 Berlín , Německo

. InnoTrans je přední mezinárodní veletrh dopravní techniky v Berlíně. Jedinečnou vlastností InnoTrans je venkovní a kolejová výstavní plocha, kde je na trati vystaveno vše od cisternových vagónů po vysokorychlostní vlaky.

All 4 Pack

Paris Nord Villepinte Allée des Érables, Paříž , Francie

ALL4PACK zahrnuje jak obaly, tak logistiku. Výstava se v průběhu let vždy dokázala přizpůsobit proměnám trhu a splnit očekávání firem ze všech odvětví. Akce nabrala nový směr v roce 2016, kdy se výstavy Emballage („Packaging“) a Manutention („Handling“) sloučily a došlo k vytvoření ALL4PACK Paris.