Invoitix

Matný bílý syntetický substrát je vhodný pro použití ve všech velkoformátových aplikacích se širokým náběhem a bez podložky, zejména v mlékárenském, masném a rybím průmyslu.

Společnost Innovia Films nedávno rozšířila svůj sortiment substrátů bez podložek a vyrobila speciální matnou bílou BOPP fólii Rayoface™ AWPMatt. Fólie je k dispozici v tloušťce 92 mikronů a má na jedné straně unikátní matně bílý potiskovatelný povrch a na druhé straně přilnavý povrch.

AWPMatt má zvýšenou tuhost, takže je vhodný pro použití se všemi velkoformátovými aplikacemi se širokým náběhem a bez podložky. Lze ho využít v případě etiketování typu Top & Side, C-wrap, D-wrap až po uzavírání kompletních obalů, včetně skin pack.

Zvyšuje se zájem o tray a misky

„Trh s tray a miskami  vyrobenými například z PE celosvětově roste. Vzhledem k jejich schopnosti chránit potraviny před mnoha kontaminanty se očekává, že poptávka po tácích poroste i nadále. Slouží jako bariéra, která brání plýtvání potravinami,“ vysvětluje Alasdair McEwen, globální produktový manažer ve společnosti Innovia Films. „Tyto obaly musí být označeny, aby nejen pomohly zajistit produktu na polici hygiemické vlastnosti, ale aby poskytovaly i povinné informace, jako jsou nutriční údaje a pokyny k recyklaci.

Matný “papírový” povrch

Vylepšená technologie potahování Innovia Films znamená, že AWPMatt má matný povrch podobný papíru, ale fólie poskytuje všechny výhody, které vysoce výkonná etiketa BOPP pro tyto náročné aplikace potřebuje. AWPMatt má vynikající odolnost proti vlhkosti a vodě, takže je ideální pro označování produktů, jako jsou mléčné výrobky, maso nebo ryby, které budou součástí mokrých nebo mražených dodavatelských řetězců.

Tato fólie již prošla hloubkovým testováním a prokázala vynikající výsledky v celém dodavatelském řetězci. Další výhodou je i výborná potiskovatelnost.

Zdroj  :SYBA

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP