5. června se konferenční prostory Secese v areálu Plzeňského Prazdroje zaplnily hosty Toyota Solutions Academy, při níž TMHCZ nabídla svým klientům a prospektům praktické zkušenosti v různých oblastech optimalizace logistických procesů

 

Koncepce nového formátu komunikace TMHCZ s klienty je založena na uchopení řízení logistických procesů pomocí rozvojového potenciálu, a to buď na základě eliminace ztrát, cestou zeštíhlení, nebo intenzifikace. Toyota je průkopníkem nových postupů procesních priorit – všichni znají legendární výrobní systém TPS, založený na štíhlých procesech, nebo Toyotou vyžadovaná nekompromisní provozní bezpečnost, nebo prosazování automatizace atd.

„Témata Toyota Solutions Academy (TSA2019) byla nadstavbová, atraktivní a často diskutovaná – Automatizace, Smart Trucks, Bezpečnost podle Toyoty, Štíhlá logistika a Modulární li-iony. V konzultativních seminářích zazněly od přednášejících návody „jak na to“, založené na praxi a faktických zkušenostech. Relativně krátké bloky ale neubíraly posluchačům možnost interaktivních vstupů a vzájemné sdílení zkušeností. Hosté měli možnost si vybrat vlastní cestu optimalizace aplikovatelnou v konkrétním prostředí.

A to vzhledem k prioritám ve svém provozu, času a investicím. Cíl Toyota Solutions Academy – nabídnout recept, jak postupovat, jak plánovat – byl díky mnoha reálným zkušenostem a erudovanosti specialistů TMHCZ a hostující společnosti API – Akademie produktivity a inovací, splněn,“ uvádí Jana Bobysudová, manažerka marketingu a projektu.
Jak jsme mohli bezprostředně na akademii slyšet – hosté byli opravdu spokojeni, dopolední program sice vyžadoval jejich plnou koncentraci, ale cenili si výtěžnosti akce. Naopak odpolední program nabídl všem relax a poznání unikátního historického komplexu Plzeňského Prazdroje. Představení tradiční výroby českého a současně světoznámého klenotu, plzeňského piva, bude pro každého trvalým zážitkem…

 

Zdroj : TMH