[quote]RELIANT i letos organizuje pro Českou logistickou asociaci unikátní odbornou a společenskou akci Den české logistiky. Pátý ročník s podtitulem „Vzdělání a lidský potenciál“ proběhne 11. dubna v prostorách Vencovského auly na VŠE v Praze pod záštitou rektorky VŠE Prof. Ing. Hany Machkové, CSc.[/quote]

Den české logistiky je unikátní odbornou a společenskou akcí České logistické asociace. Jednotlivé ročníky Dne české logistiky postupně rozvíjejí tradici založenou na počátku roku 2015 a jsou pevnou součástí celoevropské platformy European Supply Chain Day Evropské logistické asociace se sídlem v Bruselu.

Jedná se o projekt unikátní diskusní platformy určené pro širokou odbornou veřejnost – vrcholové představitele společností poskytujících profesionální logistické služby, výrobních a obchodních firem, zástupce odborných škol a universit a odborníky z jednotlivých článků logistického řetězce. Podstatou celé akce je nabídnout prostor pro prezentaci jednotlivých prvků strategie dopravy a logistiky a to každoročně v jiném originálním prostředí charakteristickém pro konkrétní článek dodavatelského řetězce. V minulosti tak Den české logistiky a jeho účastníky přivítaly prostory logistických skladů, retailová pasáž, či multifunkční sál automobilky ŠKODA Auto. Den české logistiky nabízí z marketingového hlediska velmi atraktivní příležitost představit vhodnou formou výrobky a služby a k tomu mít v rámci oficiálního programu k dispozici důstojný prostor pro prezentaci.

Zdroj : RELIANT