BOHEMIA CARGO s.r.o.

BOHEMIA CARGO s.r.o.
Logistický adresář STATUS
OK
Ulice
Ústecká 98
Město
Děčín
PSČ
405 02

BOHEMIA CARGO s.r.o. je ryze česká, rodinná společnost s jasnou strukturou a historií. Nabízíme profesionální přístup s důrazem na kvalitu poskytovaných služeb a nadstandardní úroveň komunikace. Naší hlavní předností je individuální přístup k zákazníkům, dlouholeté zkušenosti v oboru a znalost trhu. Prostřednictvím zahraničních partnerů Vám zajistíme dopravu zásilek do většiny světových destinací po silnici, vzduchem i na moři. Vaše zboží uskladníme na jedné z třiceti tisíc paletových pozic, jenž jsou k dispozici v našich skladech. Patříme mezi elitní skupinu poskytovatelů logistických služeb se statusem Oprávněný Ekonomický Subjekt (AEO).

Máme silné zázemí v silničních celovozových přepravách (FTL) po Evropě, státech SNS a blízkém východě. Dále se silně orientujeme na přepravu dílčích zásilek (LTL) a sběrnou službu, kde umíme nabídnout špičkovou systémovou kvalitu v importu i exportu. Vaše zásilky přepravíme s odbornou péčí, ať už se jedná o několikatunovou zásilku, či jednu paletu. Díky vlastnímu distribučnímu systému provedeme svoz/rozvoz zásilek po tuzemsku v režimu 24 hodin. Tento systém je dále napojen na pravidelné exportní a importní linky z většiny zemí EU. V námořní a letecké přepravě umíme zajistit přepravu z/do většiny států světa prostřednictvím sítě našich partnerů organizace FORCE, včetně zajištění veškerého (i celního) servisu.

Zaměřujeme se na kontraktní logistiku, dedikované projekty a supply-chain řešení, jehož součástí jsou vyhrazená dopravní a skladová kapacita, pravidelná distribuce, zákaznické informační systémy, financování, pojištění, a další služby.

Jsme členy následujících organizací:

FIATA - International Federation of Freight Forwarders associations
FORCE - Freight Organization of Related Cargo Experts
Svaz spedice a logistiky
Hospodářská komora

Jsme certifikováni dle norem ISO 9001: 2008. Kvalita pro nás není jen pojem.

Firma byla založena v roce 1997 Janem Kučerou st., jako lokální spediční společnost se silným zaměřením na kvalitu poskytovaných služeb pro děčínské zákazníky činné v zahraničním obchodě.

Dnes patří BOHEMIA CARGO mezi přední poskytovatele služeb v oblasti dopravy a logistiky. Máme pobočky v Děčíně, Ústí nad Labem, Praze, Brně a Liberci, jejichž tým loajálních zaměstnanců je Vám plně k dispozici.

Naše motto “Zákazník je vždy na prvním místě” nám pomáhá si denně uvědomovat naši silně prozákaznickou strategii.

Webová stránka
Telefon
+420 412 432 111