ČEMAT trading, spol. s. r. o.

Featured
ČEMAT trading, spol. s. r. o.
Logistický adresář STATUS
OK
Kategorie
Ulice
ČSA 196
Město
Bohumín
PSČ
735 51

Společnost ČEMAT, v České republice registrovaná pod obchodním názvem ČEMAT trading, spol. s r.o., je zaměřena na oblast manipulační a stavební techniky, zejména pak na příslušenství k této technice.
Sídlo firmy se nachází na okraji Bohumína na ulici Čs. armády 184, 735 51 Bohumín-Pudlov, cca. 8 km od Ostravy.
Na trhu působíme přes 15 let a zaměřujeme se na široké portfolio příslušenství a služeb určených pro manipulační a stavební techniku. V České a Slovenské republice dlouhodobě a stabilně zastupujeme světové výrobce prověřených značek. V produktovém portfoliu nabízíme přídavná zařízení výrobce BOLZONI AURAMO, MSE-FORKS; vzdušnicová, superelastická i plnopryžová kola výrobce CAMOPLAST SOLIDEAL stejně tak pryžové pásy na minibagry; zemědělské pneumatiky výrobce ATG, kolečka RÄDER VOGEL, nosné vidlice značky CASCADE; katalyzátory firmy DCL; sedačky SEAT či zvedací stoly, ráfky nebo také trakční baterie.
K dalším našim aktivitám patří celá řada služeb, kterými se Vám snažíme zajistit obchodní komfort s přidanou hodnotou. Jedná se například o službu lisování super-elastických pneumatik přímo v místě Vámi definovaném za pomocí mobilních lisů, montáž přídavných zařízení, půjčovnu repasovaných přídavných zařízení či stále unikátní službu plnění pneumatik hmotou RELY.
Působíme ve všech regionech České a Slovenské republiky prostřednictvím našich obchodních zástupců a mechaniků a prodej zboží je řízen z hlavního skladu v Bohumíně za podpory logistických skladů v Praze a na Slovensku, čímž je dosaženo rychlého a flexibilního dodání zboží na území obou zemí.

Webová stránka
Telefon
+420 596 013 541