DPP

Smurfit Kappa vyvinul inovativní a udržitelný voděodolný papír. AquaStop™ je součástí nového portfolia TechniPaper® společnosti Smurfit Kappa, které se skládá z řady vysoce výkonných papírů navržených tak, aby byly vhodné pro splnění požadavků i těch nejnáročnějších dodavatelských řetězců.

Papír AquaStop™ je voděodolný díky speciálnímu povlaku, který, na rozdíl od mnoha jiných nátěrů, neohrožuje ani neztěžuje recyklovatelnost produktu a lze jej proto recyklovat stejným způsobem jako standardní papírové obaly.

Udržitelná alternativa k plastům

AquaStop™ je nejnovější inovací v portfoliu produktů Better Planet Packaging společnosti Smurfit Kappa, které nabízejí udržitelné alternativy k jednorázovým plastům. Díky svým vlastnostem (především voděodolnosti) je vhodný pro balení nejenom např. elektroniky, ale i dalších produktů, jako jsou květiny, prací prostředky, ovoce a zelenina, a dalšího sortimentu, kde je potřeba dočasná ochrana proti vodě.

Řešení pro chladírny

Je také zvláště vhodný pro použití ve vlhkých podmínkách, protože obal z tohoto materiálu zůstává nepoškozený a zároveň perfektně chrání obsah, což z něj činí vynikající řešení pro přepravu a skladování chlazených produktů v prostředí, kde dochází ke kondenzaci.

Zdroj : SYBA