Mezinárodní dopravní a logistická společnost AsstrA-Associated Traffic AG s potěšením oznamuje otevření své nové kanceláře v Sofii v Bulharsku. Bulharská pobočka bude hrát klíčovou roli ve strategickém plánu rozvoje regionu AsstrA.

Nová kancelář zahájila provoz v květnu 2022. Tým AsstrA Bulgaria poskytuje přepravní a logistické služby zákazníkům zejména z hutnictví, dřevařského a papírenského průmyslu, zemědělství, přepravu čerstvých potravin a dále pak ropného a plynárenského průmyslu.

„Naše nová kancelář nabízí klientům přizpůsobené služby nejvyšší kvality podporující dopravu, logistiku, dodržování celních předpisů, dokumentaci a řízení dodavatelského řetězce. Po realizaci řady projektů pro zákazníky v Bulharsku s podporou naší mezinárodní sítě kanceláří jsme se rozhodli otevřít naši kancelář v Sofii a věnovat se tomuto trhu,“ zdůrazňuje Julia Gorbaczuk, vedoucí divize AsstrA pro jihovýchodní Evropu.

„Většina bulharského dovozu souvisí se zemědělsko-potravinářskou výrobou – například víno, konzervy, sezónní ovoce a zelenina – a také s výrobou oceli, mědi a průmyslových strojů. Jak se ekonomika země neustále vyvíjí, bulharské společnosti stále více vyžadují logistickou podporu. Otevřeli jsme naši kancelář v Sofii, abychom jim lépe posloužili. Nabízíme jak FTL, tak sběrnou přepravu do az Bulharska,“ dodává Kiril Zahariev, ředitel pobočky AsstrA Bulgaria.

AsstrA Bulgaria v současné době realizuje nábor na řadu klíčových pozic, jako je specialista prodeje a speditér.

Zdroj : AsstrA

DPP