DPP

Plné energie a vždy připravené – díky lionkám

Nové 80 V modely jsou vybaveny elektrickým posilovačem řízení pro nižší spotřebu energie a umožňují zákazníkovi vybrat si mezi různými typy baterií, včetně li-ionových. Díky otevřenému šasi může být baterie snadno vyměněna z boku pomocí jiného vozíku.

Plné síly

Silné motory zajistí vysokou pojezdovou rychlost i potřebnou stoupavost, takže Traigo 80 dokáže spolehlivě pracovat i v náročných provozech, které jsou obvykle doménou motorových vozíků. Ve výrobních halách nebo skladech vymanévruje díky ostrému úhlu natočení zadní nápravy i v těsných prostorech. Sílu stroje umocňuje pohodlná odpružená a odhlučněná kabina. Z vysoce položeného místa řidiče je skvěle vidět na náklad i kolem vozíku, což ocení například těžké nápojářské provozy. Systém aktivní stability Toyota SAS zlepšuje nejen bezpečnost a stabilitu stroje, ale také podporuje vyšší produktivitu obsluhy.

Nabité odolnými komponenty

Všechny důležité díly robustních vozíků jsou pečlivě chráněny. Spolehlivá práce venku ve vlhku nebo prachu není proto žádný problém. Nicméně servisně jsou všechny komponenty vozíku snadno přístupné přes otvor v protizávaží. Díky plně uzavřené ocelové kabině pracuje za každého počasí pohodlně a plně chráněna před povětrnostními vlivy také obsluha vozíku.