Dopravní a logistický průmysl Rakouska a regionu CEE znovu spojí své síly a oslaví 2. ročník „World of Freight“ WOF Summit Vienna 2023 v AirportCity Space ve dnech 22. a 23. března. Inovativní logistická konference a průmyslový B2B veletrh, spojuje celou komunitu dopravy, logistiky a dodavatelského řetězce a snaží se vytvořit obchodní příležitosti v rámci celého regionu střední a východní Evropy. Letos je to s volnými vstupenkami pro všechny manažery logistiky ze strany odesílatelů! Jako dovozce nebo vývozce z obchodní nebo výrobní společnosti Vám stačí pouze online registrace, abyste si užili dva dny a napínavý večer plný logistické atmosféry.

360stupňový pohled na aktuální řešení dodavatelského řetězce zobrazuje nejnovější dostupné příklady osvědčených postupů a perspektivy budoucích technologií. WOF Summit Vienna spojuje zasilatele, maloobchodníky, velkoobchodníky, dovozce a vývozce z tradiční výroby, e-commerce podniků a začínajících podniků s nejmodernějšími poskytovateli řešení v oblasti dopravy, logistiky a dodavatelského řetězce.

WOF Summit Vienna kombinuje skvělou kombinaci příležitostí, jak dosáhnout toho nejlepšího výsledku pro každého účastníka. Ponořte se do nejmodernější kongresové oblasti a připojte se k mezinárodním přednášejícím z oboru, kteří sdílejí nejnovější logistické trendy ve čtyřech hlavních pilířích akce: digitalizace, udržitelnost, e-commerce a lidské zdroje.

Profesionální networking je klíčovou věcí na WOF Summit Vienna nejen na Networking Baru a večerní akci WOF Connect & Charity, ale především s inovativním plánovačem schůzek „b2match“. Díky této aplikaci nabízíme všem účastníkům předem naplánovat nejdůležitější obchodní rozhovory již dva týdny před akcí. Večer WOF Connect & Charity není jen o podnikání a setkání s přáteli, ale také o podpoře dobré věci a společném darování Lize proti rakovině (Österreichische Krebshilfe).

Akce WOF se přesouvají do zemí regionu CEE, připojte se v březnu kWOF Summitu Vídeň a připravte se na výstavu WOF Expo Budapešť na podzim 2023. Buďte na palubě přední platformy pro řešení dopravy, logistiky a dodavatelského řetězce v Rakousku a regionu CEE.

BUILD CONNECTIONS. DO BUSINESS. MAKE FRIENDS.

www.wofevents.com