Invoitix
Společnost DKV Mobility pokračuje v rozšiřování své celoevropské akceptační sítě pro automobilové servisní služby. Zákazníci společnosti DKV Mobility mohou nyní kartou DKV komfortně platit za pneuservis, údržbu a opravárenské služby v cca 170 rakouských partnerských servisech sítě 4Fleet Group.

Společnosti DKV Mobility a 4Fleet Group již úspěšně spolupracují v Německu. Síť 4Fleet Group patří koncernu Goodyear a nabízí profesionální pneuservis a odborné servisní služby pro automobily jako integrovanou flotilovou službu pro vozové parky a leasingové společnosti. Rakouské provozovny partnerských servisů 4Fleet si mohou zákazníci vyhledat v aplikaci DKV Mobility a online plánovači tras DKV Maps.

„Síť 4Fleet Group a její partnerské servisy jsou zárukou rychlých a kvalitních služeb. Máme velkou radost, že naši úspěšnou spolupráci v Německu rozšiřujeme také na Rakousko. Naši zákazníci díky tomu mohou využívat pneuservis a opravárenské služby z ‚jedné ruky‘. Díky tomu výrazně zkrátí prostoje svých vozidel a sníží výdaje na správu vozového parku,“ říká Sven Mehringer, generální ředitel divize Energy & Vehicle Services ve společnosti DKV Mobility.

„Naši rakouští partneři 4Fleet jsou se svými osvědčenými servisními službami připraveni na nové zákazníky. Děkujeme společnosti DKV Mobility za konstruktivní fázi příprav v uplynulých měsících, která umožnila rozšíření naší spolupráce,“ říká s potěšením Christian Kreuter, key account manager společnosti 4Fleet Group.

Akceptační síť DKV Mobility v Rakousku zahrnuje v současnosti přístup k 2 300 čerpacím stanicím, 21 000 zcela nebo částečně veřejným přípojkám pro nabíjení elektromobilů (stav k únoru 2024) a 1 200 automobilovým servisům. V rámci celé Evropy mají zákazníci společnosti DKV Mobility v současnosti přístup k 66 000 čerpacím stanicím, 666 000 zcela nebo částečně veřejným přípojkám pro nabíjení elektromobilů (stav k únoru 2024) a 32 000 automobilovým servisům.

Zdroj: Reliant

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP