Tým expertů z AsstrA-Associated Traffic AG úspěšně dokončil projekt dodávky chladičů mléka z Francie do Ázerbájdžánu.  

Objem dodávky:

– Celkem: 4 jednotky nákladu

– Objem: 102,99 m³

– Hmotnost: 4 472 kg

– Maximální hmotnost jedné jednotky: 3 tuny

– Nejtěžší a nejobjemnější náklad: tank na chlazení mléka o rozměrech 8 100 x 2 995 x 3 500 metrů a hmotnosti 3 tuny

Projekt, který se skládal ze čtyř fází, vyžadoval speciální logistický přístup vzhledem k choulostivé povaze nákladu a specifickým požadavkům klienta. Zařízení o objemu více než 100 m³ bylo dodáno přímou silniční dopravou přes Turecko. Celý proces trval dva týdny a byl proveden bez překládky, aby byla zachována integrita a kvalita zařízení.

„Hlavním úkolem bylo eliminovat přetížení při přepravě. Rychle jsme našli dopravce, kteří jsou ochotni zajistit doručení z domu do domu. Díky koordinované práci našeho týmu byly chladiče bezpečně a včas doručeny na farmu v Ázerbájdžánu,“ říká Sultane Zorlu, projektový koordinátor AsstrA IPL Turecko.

„S tímto klientem pracujeme asi pět let a pravidelně dodáváme vybavení na farmy v Ázerbájdžánu z různých regionů včetně Evropy, Ameriky a Asie. Naše společnost se etablovala jako spolehlivý dodavatel a odborník na výběr optimálních tras a řešení přepravy. Správně organizovaná logistika a rychlé jednání našich specialistů nám umožnily úspěšně dokončit tento projekt a plně uspokojit potřeby klienta,“ říká Vladislava Pereginya, Field Sales Specialist v AsstrA Europe Division.

Chcete-li zjistit, jak optimalizovat vaši logistiku a zajistit spolehlivou dodávku vašeho zařízení, požádejte nás online nebo kontaktujte nejbližší kancelář AsstrA.

Zdroj: AsstrA

DPP