[quote]

V roce 2020 se uskuteční na brněnském výstavišti již 31. ročník Mezinárodního veletrhu obalů a tisku EmbaxPrint. Jedná se o přední akci svého oboru v České republice, díky čemuž se stává ideálním místem pro předvedení technologických inovací a řešení. Do dalšího ročníku vstupuje veletrh velkou změnou, a to v podobě nového termínu. Konat se bude od 20. do 23. dubna 2020 souběžně s Mezinárodními potravinářskými veletrhy, které se právě do tohoto data přesunuly.

[/quote]

Embax opět se Salimou

„Obalová technika má k potravinářství velmi blízko, protože vysoké procento produkce obalů je vázáno právě na výrobu potravin a nápojů,“ vysvětluje  Martin Videczký, ředitel veletrhu EmbaxPrint. Kromě potravinářského průmyslu se však veletrh zaměřuje také na obaly pro strojírenský, automobilový, farmaceutický či chemický průmysl.

Změna nastane také z hlediska prostorového rozložení veletrhů v areálu výstaviště. „Celý komplex akcí chceme soustředit do centrálních moderních pavilonů. Nové rozložení bude pozitivní zejména pro EmbaxPrint, jelikož se přiblíží k ostatním veletrhům,“ sdělil Videczký.

Embax International

EmbaxPrint je významnou obchodní platformou pro celý středoevropský trh. „Během minulého ročníku se představilo celkem 199 vystavujících a zastoupených firem, celkem 63 % firem pak bylo ze zahraničí. Silné zastoupení měli vystavovatelé z Itálie, Polska, Slovenska a Číny,“ doplňuje Videczký.

Obaly pro potraviny a kosmetiku

Přidanou hodnotou veletrhu je i jeho komplexnost. Na jednom místě je tak možné seznámit se s kompletním výrobním procesem v jednotlivých odvětví obalového a tiskařského průmyslu. K oblíbeným součástem patří také projekt Packaging Live, který představuje živou balicí linku v praxi. Nechybí ani doprovodný program, který se skládá z odborných přednášek a konferencí na aktuální témata. Platformu veltrhu využije i mezinárodní odborný seminář Obaly pro potraviny a kosmetiku, do kalendáře si poznačte datum 21.04.2020.

SYBA – odborný garant

Přihlásit se na veletrh EmbaxPrint lze již nyní. Nejvýhodnější cenu za plochu získáte do 15. 11. 2019, kdy je řádná uzávěrka přihlášek pro vystavovatele. Pro členy OBALOVÉHO INSTITUTU SYBA  navíc platí sleva ve výši 10 % z objednané výstavní plochy. Na veletrhu budou vystaveny vítězné exponáty soutěže OBALROKU 2019.

Kontakt

Veletrhy Brno, a.s.;

Lenka Bednářová, manažerka veletrhu

M: 724 006 196, E: lbednarova@bvv.cz, www.embaxprint.cz

Zdroj : SYBA