[quote]Veletrh Fachpack ve svých přípravách nezahálí a po loňské absenci díky covidové epidemii, to vypadá že velký zájem bude i ze strany vystavovatelů i návštěvníků.  Aktuálně je nyní, kdy ještě pár měsíců do zahájení veletrhu zbývá (28. – 30. 9. 2021), k účasti na veletrhu přihlášeno na 700 vystavovatelů, a nové přihlášky stále přicházejí. Plně obsazeno bylo koncem června již celkem 7 výstavních hal.[/quote]

.

Veletrh nabídne také digitální doplnění akce myFACHPACK. Na tiskové konferenci, kterou organizátor uspořádal první červencový týden, a které se zúčastnilo více než 60 mezinárodních novinářů, byla představena novinka, FACHPACK Trendradar 2021. Od 21. 7. 2021 bude k dispozici ke stažení zde a nabídne přehled trendů, které budou stěžejní v obalové branži v nejbližších letech.

Trendy, inovace, změny

Když mezinárodní veletrh FACHPACK otevře od 28. 9. do 30. 9. veletržní brány, uskuteční se první velké setkání branže za poslední dva roky. Osobní rozhovory mezi obchodními partnery a kolegy, stejně jako výměna trendů, inovací a novinek, to vše nabídnou tři intenzivní veletržní dny.

Stěžejní téma veletrhu FACHPACK 2021 je balení v souladu se životním prostředím a odráží se nejen v bohatém doprovodném programu, speciálních přehlídkách, ale i ve veletržních halách přímo na stáncích vystavovatelů. Diskutovat se bude také o změnách chování spotřebitelů, designu obalů a digitální transformaci. Start-ups představí inovativní nápady a produkty.

Udílení prestižních cen, ani odborná fora chybět nebudou

Nejlepší obalová řešení budou oceněna během udílení cen German Packaging Award (dvi) a Sustainability Award (Packaging Europe). Velmi oblíbená přednášková fóra PACKBOX (hala 7) a TECHBOX (hala 3C), budou v letošním roce doplněna o nové fórum vystavovatelů INNOVATIONBOX (hala 4). Nabídnou po celou dobu veletrhu přednášky odborníků a diskuze. Hala 7 nabídne také zvláštní přehlídku na téma Udržitelný obalový design.

V letošním roce bude veletrh doplněn o myFACHPACK, digitální rozšíření akce, nabídne jak vystavovatelům, tak i návštěvníkům možnost se na FACHPACK připravit již s předstihem.

Propracovaný bezpečnostní a hygienický koncept zajistí všem účastníkům bezpečnou účast na veletrhu. Podrobnosti o hygienických záměrech najdete zde.

 

DPP