DPP

Od 1. ledna řady zákazník ERP systému K2 rozšířila další firma. Jde konkrétně o společnost T-LED, s. r. o., která se zabývá prodejem a distribucí LED osvětlení všeho druhu. Nový ERP systém by jim měl pomoci především se zjednodušením správy skladů a obchodních procesů.

„Dosavadní řešení nám nedovolovala v dostatečné míře takový rozvoj, jaký bychom si představovali. Navíc jsme naráželi často na limity nebo nevhodnou filozofii, která šla proti našim myšlenkám a procesům, které se nám osvědčily,“ komentuje změnu provozní ředitel společnosti T-LED Libor Novotný.

Implementace nového ERP systému K2 se nesla především ve znamení automatizace. „Chceme zautomatizovat maximální množství procesů, abychom tím uvolnili ruce našim lidem. Zároveň chceme, aby pracovníkům systém pomáhal a oni se tak mohli plně věnovat požadavkům a přáním zákazníka, aniž by je ERP omezovalo nebo brzdilo,“ říká Novotný.

Nasazení K2 ve firmě T-LED měla na starosti společnost ABIS Czech, a. s., autorizovaný partner samotného výrobce K2. I díky úzkému kontaktu ABISU na vývojáře systému nakonec implementace přinesla i zlepšení, se kterými T-LED na začátku nepočítal. „Společnost ABIS přicházela i se svými návrhy na řešení našich problémů, což nám velmi pomohlo. Díky tomu v současnosti máme celou řadu plánů do budoucna a máme jasno v tom, jakým směrem se chceme dále s K2 ubírat,“ pochvaluje si Novotný a dodává:

„Přechod proběhl vcelku bez problémů. Nyní nás čeká fáze dolaďování detailů. Věřím, že nám tato změna umožní se na trhu ještě více prosadit.“

 

Zdroj : K2 atmitec