GO! Express & Logistics garantuje ranní doručení do krajských měst České republiky!!
GO! Express & Logistics garantuje ranní doručení do krajských měst České republiky!!

[quote]GO! Express & Logistics garantuje ranní doručení do krajských měst České republiky. Mezinárodní expresní přepravce GO! Express & Logistics poskytuje svým klientům nejen nejrychlejší doručení do sousedních zemí, ale zajistí jim také garantované ranní doručení do všech krajských měst v České republice. Byť se tento servis objevuje i v nabídce některých balíkových služeb, tak s GO! má klient na rozdíl od nich skutečně jistotu, že všechny zásilky dorazí mezi 8:00 – 10:00 ráno. V případě dodávek do nemocnic, zdravotnických zařízení, ale třeba i v rámci logistiky náhradních dílů je totiž zásadní rozdíl, jestli se klient dočká svého balíčku v osm ráno namísto ve tři odpoledne.[/quote]

„Většina přepravních firem, zejména těch balíkových, svým klientům nabízí přesný termín doručení zásilky formou sms zprávy, ale tento termín negarantují a tím se GO! významně liší. My v rámci našeho servisu poskytujeme garanci včasného doručení. Poměrně často se totiž stává, že v předpokládaném časovém rozpětí balíkový přepravce nedorazí a zaměstnanec firmy zbytečně zůstává o několik hodin déle v práci. Naši klienti nám důvěřují, protože jsme přesní, rychlí a spolehliví a oni se s námi nemusí ničeho bát.“ komentuje důležitost garance doručení zásilek, CEO GO! Express & Logistics Martin Koča.

 

V GO! Express & Logistics garantuje ranní doručení do krajských měst České republiky!přistupují ke každému klientovi individuálně a dbají na to, aby byly naplněny všechny jeho požadavky a potřeby, a klient tedy odcházel vždy spokojen. Nezáleží tedy na tom, jak moc je zásilka urgentní, GO! zvládne časově kritické zásilky doručit ještě v ten samý den nejen po celé České republice, ale i do okolních států.