DPP

Logistická a kurýrní společnost GO! Express & Logistics vstoupila do nového roku sebevědomě a rovnou s novými stránkami. Nový web nahradil ten z roku 2018 v rámci plánované strategie. 


Design, který jsme letos nahradili, podporoval především sdílení obsahu, jako aktuality a novinky, na úkor upozadění produktů a služeb. Verze z roku 2018 znamenala plynulý přechod mezi starou a novou podobou GO!. Chtěli jsme zákazníkům blíže ukázat, kdo jsme, jak svojí práci děláme a dostát pozice flexibilního kurýra, kterého mohou klienti poznat zblízka. Stejně jako my chceme zblízka poznávat business našich klientů pro sestavení ideálního servisu na míru. Svůj účel web splnil a nastal ideální čas na finální podobu,“ komentuje nové stránky PR specialistka GO! Express & Logistics, Kristýna Cyprisová.


Nový web nic ze starého neubírá. Zůstává vše, na co jsou stávající zákazníci zvyklí. Mění se však struktura, která umožňuje snazší orientaci v nabízených řešeních a zefektivňuje tak komunikaci se zákazníkem a výběr těch správných služeb. Toho se docílilo vizualizací jazyka ve formě ikon, třemi navigačními menu a sjednocením s offline prezentačními materiály, se kterými přicházejí zákazníci GO! do kontaktu.

Kombinace černé, vínové a bílé je posledním krokem v implementaci faceliftu značky GO!. Své dvacáté narozeniny na českém trhu tak GO! slaví v novém kabátě.

zdroj : GO!