V GO! Express & Logistics zajišťujeme expresní přepravu zásilek v rámci ČR i zahraničí. Díky znalosti povahy zásilek poskytujeme bezpečné a spolehlivé doručení, ať už se jedná o biologickou zásilku či medicínské vybavení.

Přeprava biologických vzorků

V rámci služby GO! Biomedical poskytujeme klientům přepravu ve čtyřech teplotních režimech v rozmezí – 196 až 25 °C. Ať už se jedná o zásilku na tekutém dusíku, suchém ledu či chlazenou zásilku GO! Cool, zajišťujeme komplexní logistickou službu včetně nabídky obalového materiálu, doručení přímo na dedikované pracoviště, vyškolených kurýrů, minimalizace překládek a manipulace a zpětné kontroly teploty zásilky. Se službou GO! GMO doručujeme spolehlivě také geneticky modifikované organizmy.

Distribuce humánních léčiv

V souladu s certifikovaným systémem managementu kvality dle DIN EN ISO 9001:2015 a GDP nabízíme distribuční řešení pro humánní léčiva a přípravky. Zajistíme nadstandardní zásobování lékáren a institucí s širokým portfoliem doplňkových služeb, jako je víkendové doručování nebo ranní dodání.

Řešení pro klinické studie

Propojení všech zúčastněných subjektů v klinické studii s multicentrickým či mezinárodním charakterem zajistíme po celou dobu výzkumu. Naše speciální služby umožňují snadnou implementaci do interních procesů, nepřetržitý provoz, kontrolu identity, monitorované skladování a další doplňková řešení.


Stabilně nepřekračujeme 0,02 % poškození či ztráty zásilek. Snižujeme tak riziko oproti běžným přepravcům o 1,98 %.

Zdroj : GO!