[quote]V uplynulých letech překračovala bílá vozidla mezinárodního a expresního přepravce GO! Express & Logistics hranice pod heslem Čas je vše. Čas je na straně GO! neustále. Potvrzuje to například rozšířením služeb o certifikát pro přepravu lidských tkání a buněk dle standardu SÚKLu, kde je čas životně důležitý.[/quote]

 

V letošním roce budete vídat GO! v novém kabátě. Že je čas silnou doménou, potvrzuje GO! už roky.  Pod heslem Beyond limits však nyní GO! Express & Logistics překračuje nejen mezinárodní hranice, ale i limity představ a očekávání zákazníků. Díky rozsáhlému portfoliu služeb, síti nočních linek a široké znalosti povahy zásilek všeho druhu vyhoví GO! požadavkům každého zákazníka. Přeprava po Evropě do druhého dne? Přeprava nebezpečných zásilek? Přeprava ve speciálních teplotních režimech? To v GO! nejsou limity, ale každodenní práce vyškolených kurýrů.

 

Kurýry GO! můžete vidět ve všech zemích Evropy. Máte jasnou představu o rychlosti a kvalitě přepravy? Obraťte se na profesionály, kteří svojí práci dělají už od roku 1984. Posuňte efektivitu své logistiky za limity s GO! Express & Logistics.