[quote]Další ročník veletrhu Interpack má už svůj termín, měl by se uskutečnit  ve dnech 4. až 10. května 2023, jako vždy ve veletržním centru v Messe Düsseldorf. Poslední „živý“ ročník se konal v roce 2017, přičemž loňský veletrh byl nejprve odložen, poté zrušen kvůli Covid.[/quote]

 

Messe Düsseldorf stanovil termín výstavy 2023 po dohodě se svými partnery a výbory. Potenciální vystavovatelé z obalového průmyslu a souvisejícího zpracovatelského průmyslu se budou moci zaregistrovat online na www.interpack.com již od konce března.

 

Interpack bude pokračovat v 2023

Veletrh Interpack patří k největším a nejznámějším globálním veletrhům zaměřeným na obalový průmysl a související zpracování, kterého se obvykle účastní tisíce vystavovatelů z celého světa. Vystavovatelé, kteří se již registrovali na  Interpack 2021, si budou moci své stánkové pozice pro rok 2023 přerezervovat.

 

Trochu čísel z minulého ročníku

Posledního ročníku Interpacku se naposledy zúčastnilo přibližně 3000 vystavovatelů z 60 zemí a 170 000 návštěvníků z řad profesionálů v oboru obalů ze 168 zemí; z toho 74% bylo ze zahraničí.

 

Zdroj : SYBA