AsstrA-Associated Traffic AG, globální poskytovatel komplexních logistických řešení, s potěšením opět vystavuje na veletrhu Top Transport Europe ve Francii.

„Zveme vás na setkání s námi na Top Transport Europe 2023. Od 18. do 19. října v Marseille na stánku B129. Rádi se s vámi setkáme, poradíme a řekneme více o AsstrA-Associated Traffic AG. Rádi se také podělíme o podrobnosti o našich schopnostech v oblasti expresního doručování, pozemní přepravy, námořní přepravy, expresního doručování a letecké přepravy.

Průmyslové projekty, projektový náklad a projektový management jsou rozhodně naše silné stránky,“ říká Anne-Laure Berger, ředitelka pobočky AsstrA France. Top Transport je jedinečná událost probíhající ve Francii. Akce přivádí evropské dopravce s předními přepravci, kteří hledají konkrétní řešení pro své projekty.

Prestižní B2B výstava pro evropské zákazníky a poskytovatele logistických služeb je organizována v unikátním formátu Blitz dating, kde se účastníci mohou během krátké doby seznámit se svými potenciálními obchodními partnery a zákazníky.

Zdroj : Asstra