Regály jsou nezbytnou součástí každého skladu, nezáleží na tom, zda se jedná o sklad v obchodě, výrobním závodě nebo třeba autoservisu. Samozřejmě také existuje více druhů regálů, které se hodí pro uskladnění různého druhu zboží. Co ale dělat, když už regály nebo regálové systémy přestanete z nějakého důvodu, například kvůli stěhování skladu nebo úplného ukončení provozu, potřebovat? 

Můžete využít služeb společnosti Pematros a regály prodat tak snadno, jak je to jen možné – nebudete se muset o nic starat a dostanete za ně férovou částku.

Výkup použitých regálů bez starostí

Pořizovací cena nových regálů a regálových systémů bývá poměrně vysoká, a tak i po letech užívání mají regály svou cenu. Jenže prodej, demontáž a převoz regálů není jen tak a tyto služby musí někdo zajistit. Jakmile tedy přijde čas na jejich definitivní prodej, případně výměnu za jiné, je nejlepším řešením se obrátit na specializovanou firmu a svěřit všechny činnosti spojené s prodejem do jejích rukou.

Jak probíhá výkup použitých regálů u specializované firmy? Pematros nabízí komplexní služby, díky čemuž vám při změnách ve skladu odpadne řada starostí. Po domluvě se zaměstnanci společnosti postarají o demontáž regálů i celých regálových systémů a jejich odvoz, za který nic neplatíte. Mezi další výhody při svěření prodeje regálů do péče specialistům patří, že se nemusíte bát o to, jestli dostanete své peníze včas. Za regály dostanete zaplaceno ještě před nakládkou, a to buď hotově na ruku, nebo zálohovou fakturou dle vašich preferencí. Nakonec je příjemnou zprávou i to, že jsou tyto služby dostupné nejen v České republice, ale také pro vaše sklady na Slovensku.

Vzhledem k tomu, že se poté regály dále prodávají a společnost Pematros se zaručuje za jejich funkčnost a spolehlivost, je nezbytné, aby při výkupu byly v odpovídajícím stavu. Ať už je objem regálového celku v desítkách regálů nebo se vykupují regály z celého skladového areálu, musí být funkční a fyzicky nepoškozené.

Samozřejmostí je, že když budete regály prodávat kvůli tomu, že daný typ již nevyhovuje potřebám vaší firmy, tak vám Pematros dokáže dodat nové, případně použité regály, které budou pro vaše podnikání ideální.

Prodej bazarových regálů

V Pematros pochopitelně nabízejí také prodej bazarových regálů. Pokud tedy nechcete regály prodat, ale naopak je koupit z důvodu rozšíření kapacity skladu nebo vybavení zcela nových skladovacích prostorů, můžete počítat s jejich pomocí.

“Vykupujeme pouze kvalitní regály. Při výkupu provádíme důkladnou kontrolu jejich kvality, funkčnosti a vzhledu, a tak o stavu bazarových regálů nemusíte mít pochyby. Pro naprostý klid můžete počítat s minimálně šestiměsíční zárukou, regály však mohou ve vašem skladu bezproblémově sloužit i několik desítek let.” Petr Matuš

Stejně jako u nových regálů, tak i u těch bazarových v Pematros poskytují v rámci doplňkových služeb také dopravu a montáž. V případě, že plánujete regály využívat jen předem stanovenou dobu (je jedno, zda to bude rok, nebo deset let), jistě rovněž oceníte nabízenou garanci zpětného odkupu. 

Co to znamená? Už při vybavování skladu regály budete přesně vědět, na kolik vás užívání regálů vyjde. Regály zaplatíte a Pematros je za smluvenou cenu později odkoupí. V podstatě se jedná o princip dlouhodobého pronájmu.

Zdroj : Pematros