Static photo, Color: Antigua blue

[quote]23 tisíc návštěvníků, 174 odborných novinářů, ale hlavně premiéry elektrických automobilových i motocyklových novinek, a to nejnovější z infrastruktury moderní mobility. Takový byl úspěšný premiérový ročník e-SALONU na výstavišti PVA v pražských Letňanech. Druhý ročník bude větší, modernější a ještě nabitější![/quote]

e-SALON sleduje trendy

Největší a nejlépe obsazený veletrh čisté mobility ve Střední Evropě jde s dobou. Jeho druhý ročník, který se bude konat v listopadu 2019 na letňanském výstavišti, nabídne novinky na rozšířené výstavní ploše, bohatší bude i doprovodný program.

Prezentaci výrobců a provozovatelů veřejných nabíjecích stanic pro elektromobily a infrastruktury přesuneme do haly 2. V hale 3 a 4 tak budou jen stánky automobilových a motocyklových značek prezentujících elektrické a hybridní vozy i motorky,“ upřesňuje ředitelka veletrhu Jana Nosálová.

Tesla 3 i nové elektrické Škody

Na výstavě se představí zmíněný model Tesla 3, chybět by neměly ani elektrické novinky značky Škoda – elektromobil Citigo iV a hybridní model Superb iV. Audi ukáže nejen model e-tron, ale i plug-in hybrid Audi Q5 TFSI e. KIA se ráda pochlubí novinkovými elektromobily e-Niro a e-Soul, Renault novou generací modelu ZOE.

Představeny budou i další elektrifikované vozy mnoha automobilových značek, které v čisté mobilitě něco znamenají.

Letadla na baterky

Návštěvnickým tahákem bude i prezentace elektrifikovaných letadel, která při prvním ročníku slavila velký úspěch. Chybět pochopitelně nebudou ani testovací jízdy s vystavenými elektromobily i motorkami.

„Součástí výstavy budou i doplňky, služby, aplikace a legislativa spojené s alternativními pohony vozidel. e-SALON opět přinese atraktivní doprovodný program s možností testovacích jízd. Připravena bude také konference i-City zaměřena na inteligentní ekologickou dopravu ve městech,“ upřesňuje Jana Nosálová.

Veletrh, který společně pořádají společnost ABF a televize Prima, se bude konat ve dnech 14. – 17. listopadu 2019 na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech.

Generálním partnerem veletrhu je Skupina ČEZ

Elektromobilita je pro energetiku logickým trhem, Skupina ČEZ se jí proto systematicky věnuje již 10 let. Provozuje největší síť veřejného dobíjení v ČR s více než 150 stanicemi. Rychlodobíjecí stanice vznikají i díky podpoře z evropského programu CEF (Connecting Europe Facility). Současně Skupina ČEZ nabízí širokou paletu souvisejících služeb a produktů pro jednotlivce, firmy, municipality a kraje.

Výstava, kterou společně pořádají společnost ABF a televize Prima, se bude konat ve dnech 14. – 17. listopadu 2019 na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany.

Zdroj : e-SALON