DPP

Vážení čtenáři, dovolte, abychom Vás pozvali k návštěvě mezinárodního strojírenského veletrhu HANNOVER MESSE, na kterém představí v termínu od 17. do 21. dubna 2023 přes 4000 firem novinky a inovace z oblastí strojírenství, elektrotechniky, digitálního průmyslu a energetiky.

Na základě naší spolupráce s pořadatelem veletrhu Vám můžeme nabídnout vstupenku na veletrh zdarma, získáte ji po registraci e-kódu: 7HKbh na webových stránkách www.hannovermesse.de/en/application/registration/ticket-registration/.

Seznam výzev pro průmysl je dlouhý: změna klimatu, nedostatek energií, narušené dodavatelské řetězce, nedostatek kvalifikovaných pracovníků. Řešení spočívá v důsledném používání technologií. Současně musí být správně nastaveny rámcové podmínky hospodářské politiky. Veletrh HANNOVER MESSE 2023 nabízí obojí: technologie pro síťově propojený a klimaticky neutrální průmysl i světové jeviště pro diskusi mezi průmyslem, politikou, vědou a společností.

Mezi vystavujícími společnostmi jsou globální technologické korporace ale i malé a stření podniky, více než 300 start-upů a samozřejmě nechybí ani renomované výzkumné ústavy a instituce. Hojně zastoupena je rovněž Česká republika a již tradičně se představí několik českých firem v rámci společné expozice pod záštitou agentury CzechTrade. Katalog vystavovatelů, ve kterém lze filtrovat podle různých kritérií, naleznete na webu pořadatele v sekci Exhibitors & Products.

V případě dotazů kontaktujte výhradní zastoupení pořadatele veletrhu HANNOVER MESSE v ČR společnosti PROveletrhy, info@proveletrhy.cz

Zdroj : HM