DPP

[quote]Letošní, v pořadí již 26. ročník mezinárodního veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY, představí jako tradičně moderní a atraktivní expozice českých a zahraničních firem z oboru reklamní komunikace a využití tisku. Vše se uskuteční pod jednou střechou výstaviště PVA EXPO PRAHA od 9. do 11. dubna 2019.[/quote]

 

Veletržní novinky 2019

V souběhu veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY bude v hale 6 pak návštěvníci naleznou specializovanou výstavu 3D EXPO, jejímž hlavním tématem bude ekologie provozu 3D tisku a s tím spojená recyklace. Součástí doprovodného programu bude i celodenní Odborná konference a jedinečný Souboj 3D tiskáren.

 

Mistrovství ČR a SR v car wrappingu

První den veletrhu proběhne v hale 7 Mistrovství České a Slovenské republiky v car wrappingu. Do soutěže se budou moci zapojit jak aplikační firmy, tak i dodavatelé. Cílem soutěže bude předvést kvalitu v této oblasti a pro samotné soutěžící porovnat svoji dovednost s konkurencí.

 

REKLAMA POLYGRAF OBALY, jedinečná platforma pro sdílení novinek

Prezentace vystavovatelů budou situovány v halách 3, 4 a 7. Vedle polygrafické produkce se, výrobci z ranku digitálního tisku, zaměřují stále častěji na výrobce obalů. Nové trendy odprezentuje řada letošních vystavovatelů. Jednou z největších expozic bude společnost Spandex, která přiveze hned několik novinek. Namátkou vybíráme zařízení pro komplexní zpracování řezáním, frézováním, gravírováním ve velkých rozměrech značky Gerber, řešení pro UV tisk od Mimaki a swissQprint, ve všech rozměrech nejen pro signmaking, ale i industriální aplikace. Své zákazníky přivítají i další rozsáhlé expozice největších hráčů na českém trhu, mezi něž patří např. společnosti CANON, RICOH, DATALINE, KONICA MINOLTA, BITCON, AWC Morava či slovenský NANOTEC.

 

Doprovodný program veletrhu

V rámci veletrhu se uskuteční vyhlášení soutěží Kalendář 2019 a Duhový paprsek 2018. Paralelně s těmito akcemi bude v prostorách veletrhu probíhat doprovodný program, ve kterém budou vystavující firmy vystupovat s odbornými přednáškami rozličných témat. Odborným partnerem zůstává na letošní rok Obalový institut SYBA, který zde bude zároveň garantem části doprovodného programu/semináře s názvem Obaly pro potraviny a kosmetiku.

První den veletrhu proběhne již 7. ročník veletrhu eventových služeb, Event Day.

 

Čestné vstupenky pro čtenáře portálu eLogistika.info

Čestné vstupenky na veletrh REKLAMA POYGRAF OBALY můžou naši čtenáři získat na tomto odkazu .

Tento odkaz slouží ke stažení vstupenky. Vstupenku obdrží prvních 500 čtenářů . 1 registrace = 1 vstupenka. Pro registraci obdržíte email s čestnou vstupenkou.

 

 

Více aktuálních informací o veletrhu a doprovodném programu na: www.reklama-fair.cz.