[quote]Schoeller Allibert je evropský lídr na trhu s vratnými plastovými obaly a kontejnery. Výrazná pivní retro přepravka, která je stylová a inovativní, je koncipována pro přepravky BECK´S, JUPILER a KROMBACHER. [/quote]

Od jednoduchého pragmatismu k inovaci a designovému řešení.

Od roku 1960 je Schoeller Allibert průkopníkem pro Nápojový průmysl, inovace v obalových řešení, rozvoj a atraktivitu přepravních beden, které vystupují z davu. Nejnovější a jedinečné přepravky, které byly vyvinuty pro firmy BECK´S a  JUPILER, jsou důkazem konstantní snahy hledat perfektní kombinace stylu a inovativnosti, jež se zároveň potkávají se všemi ostatními očekáváními, pokud jde o trvalou udržitelnost, logistiku a nákladovou efektivitu.

Používané jako obal přímo v regálech pro zákazníka v mnoha zemích severní a východní Evropy. Přepravky pro pivo, sladké nealkoholické nápoje i vodu jsou marketingovým nástrojem, který cílí na zvyšování povědomí o značce a atraktivity pro zákazníky v průběhu nákupu. Z prvotní úvahy musí být všechny přepravky na láhve zároveň logistickým obalem, který nabízí jak maximální ochranu skleněným lahvím, tak i snadnou manipulaci pro operátory, roboty i zákazníky.

 

Jako lídr na trhu je Schoeller Allibert odhodlán i nadále nabízet produktové řešení, která dokonale odpovídá hodnotám a identitě značek zákazníků, což je důležitou součástí práce. Různé mezinárodní značky si vybraly Schoeller Allibert pro výrobu přepravek, což potvrzuje úspěch v této oblasti a zároveň splňuje očekávání z hlediska nákladů, kvality, výkonu a trvalé udržitelnosti.

 

 

Technologie IML tisku pro design GLOSSY FINISH

Společnost Schoeller Allibert používá více jak 20 let technologii IML (etiketa uvnitř formy) a povrchové úpravy nápojové přepravky, aby se zvýšila marketingová účinnost tím, že bude přepravka představovat značku samotnou. Od roku 2000 začaly některé etikety imitovat dřevěný vzhled. Donedávna byly tyto dvě technologie využívány k vytvoření dokonalé kombinace. Zatímco obvyklá lesklá povrchová úprava IML není v souladu s dřevěným aspektem v produktech, jako v požadavku firmy Krombacher. (Vintage pivní přepravka pro Krombacher viz obrázek) nový jedinečný matný povrch IML etikety od Schoeller Allibert poprvé dosáhl matného povrchu a reliéfní struktury povrchu přepravky. V neposlední řadě nový způsob IML etikety zjednodušil recyklaci více, než jakékoliv jiné řešení na trhu, což umožňuje pivovarům jako například Krombacher využívat jedinečnost své Pivní přepravky, tradiční „bedny“ s dřevěným efektem.

Zisk ocenění pro Vintage pivní přepravku Krombacher

Přepravka společnost Krombacher vyrobená společností Schoeller Allibert získala ocenění v kategorii skladovací a dopravní systémy v soutěži PRO-K Award, protože je to poprvé, kdy plastová přepravka na pivo vypadá tak velmi podobně k tradiční dřevěné pivní přepravce. Ocenění PRO-K je jedinečná soutěž, která rozeznává kvalitu plastů. Tento produkt nebyl oceněn pouze pro design, který má přinášet iluzi dřevěné přepravky se všemi detaily poskytované díky IML etiketě, ale také pro jeho dlouhou trvanlivost. Schoeller Allibert se nyní může pyšnit nejmodernější IML etiketou, která může být opakovatelně recyklovaná.

Zdroj: Schoeller Allibert