[quote]Hledáte sklad pro váš materiál nebo zboží? Máme pro vás řešení, kterým jsou skladovací kontejnery. Jde o nejekonomičtější, nejrychlejší a nejflexibilnější formu, jak vytvořit skladové prostory. Tento koncept si popularitu získal díky reality show VÁLKA SKLADŮ. Ať už jste soukromá osoba nebo podnikatel, z naší nabídky si vyberete. [/quote]

 

Výhody skladování v našich kontejnerech

Na kvalitě našich služeb si zakládáme, proto jsou skladovací kontejnery Diskont Depot nové, čisté a vybavené vnitřním osvětlením. Do skladu máte jako majitel přístup 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce a bezpečnost areálu je na vysoké úrovni. Prostor je osvětlen, střežen kamerovým systémem a na některých pobočkách také fyzickou ostrahou.

Úvodní administraci sfoukneme za pár minut a vy můžete začít skladovat. Skladovat můžete cokoliv. Od aut, motorek, sezónního a sportovního vybavení, až po dokumenty nebo vaše zboží.

Pro lepší manipulaci s vašimi předměty nabízíme také službu vysokozdvižného vozíku a v případě potřeby si přímo u nás v areálu můžete zakoupit obalové materiály. Nabízíme zakrývací folie, fixační folie nebo lepící pásky.

Typy kontejnerů

Rozhodněte se sami, jak velký úložný prostor a na jak dlouho potřebujete. Od délky pronájmu se odvíjí i cena, pro kterou platí úspora v případě dlouhodobějšího pronájmu. Vše je flexibilní – velikost, doba i přechody mezi velikostmi kontejnerů.

V nabídce máme dvě základní velikosti skladů k pronájmu.

  • Kontejner malý – tento typ disponuje plochou 6,7 m² a objemem 16 m³
  • Kontejner standardní – plocha u tohoto typu kontejneru je 13,5 m² a objem 32,5 m³

Pokud vás koncept skladovacích kontejnerů zaujal, podívejte se, jak vypadají u nás:

 

[mom_video type=“youtube“ id=“QFD6qEJ0W5Q“ width=“900″ height=“400″]

 

 

 

Máte zájem o pronájem svého kontejneru? Můžete si jej jednoduše zarezervovat na webu DiskontDepot.cz nebo nám zavolejte. Budeme se na vás těšit!