Invoitix

[quote]Spediční společnost Bohemia Cargo loni meziročně zvýšila tržby o tři procenta na 795 milionů korun. Firma přepravila v uplynulém roce na 63.000 zásilek. Poptávka po skladovacích službách v poslední době podle podniku roste, firma proto letos chce úpravami areálu v Děčíně zvýšit skladovací kapacitu. ČTK o tom dnes informoval mluvčí společnosti Zbyněk Ptáček.[/quote]

Renovace děčínského areálu bude letos podle firmy zásadní.

,,Pokud to venkovní počasí dovolí, pak začátkem března zprovozníme dvě nakládací rampy nové skladové haly,“ uvedl obchodní ředitel Jiří Šindler.

Na přelomu roku provedla společnost změny v řízení podniku.

,,Rozdělili jsme firmu na dvě samostatné divize a zrušili pobočkové hospodaření,“ uvedl ředitel Bohemia Cargo Jan Kučera.

Podnik se 180 zaměstnanci má pobočky v Ústí nad Labem, Brně, Liberci a Praze.

,,Mým snem do budoucna je v rámci rozvoje firmy zřídit pobočku v Plzni, která bude obsluhovat místní významné hráče na poli průmyslu a výroby,“ uvedl Kučera.

Společnost loni spustila LTL portál, elektronický nástroj pro poptávání a objednávání přepravních služeb. Dceřiná společnost Doprava na paletách představila novou mobilní aplikaci aPAL, v níž uživatel může vyhledávat a sledovat informace o všech přepravách společnosti.

Zdroj: ČTK

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP