[quote]Stalo se již tradicí, že poslední prázdninový víkend patří závodům evropského šampionátu okruhových tahačů Czech Truck Prix v Mostě. Stejně tak se pomalu stává tradicí konání doprovodné akce Sdružení ČESMAD BOHEMIA, portálu Truckjobs.cz a dopravních firem pod názvem The MOST Truck Festival.[/quote]

Během této akce konané v sobotu 31. 8. a v neděli 1. 9. se budou moci návštěvníci seznámit nejen s jednotlivými dopravními firmami a jejich moderní technikou, ale také se dozví mnoho informací o práci profesionálních řidičů. Novinkou budou komentované prohlídky vystavených vozů. V průběhu celého víkendu budou moci návštěvníci zavítat na ČESMAD tribunu, připravenou ke sledování závodů na soutěžním okruhu.

Truckjobs.cz představí aktuální nabídky práce dopravních firem a profesionální řidiči a zájemci o toto zaměstnání budou moci využít bezplatné poradenství. Připravena bude také videoprojekce zaměřená na představení dopravců a na bezpečnost silničního provozu. Zástupci autodopravců, kteří akci navštíví, získají informace o poskytovaných službách Sdružení ČESMAD BOHEMIA a budou se moci na přítomné pracovníky Sdružení obrátit s možnými dotazy. Řidičům bude věnována maximální pozornost a využít budou moci, mimo jiné, bezplatného stažení dat z digitálních tachografů a jejich vyhodnocení. Zpestřením programu jak pro odbornou, tak i laickou veřejnost bude prezentace POLICIE ČR, která zde představí svou techniku určenou ke kontrole nákladních vozidel. Chybět nebude ani malé občerstvení a informační a upomínkové předměty pro návštěvníky.

V loňském roce navštívilo mostecký autodrom více než sto tisíc návštěvníků, věříme, že letošní rok bude tato hranice překonána.

Zdroj : ČESMAD BOHEMIA