DPP

Rozvoj vodíkové mobility je nemyslitelný bez výstavby vodíkových plnicích stanic. Kde mají tyto stanice stát? Kdo je postaví? Co v praxi brání jejich výstavbě? Jaké bychom měli mít ambice? Jak výstavbu financovat? Na tyto otázky by měl hledat odpověď první z cyklu seminářů o vodíkových technologiích.

Dne 28. března od 9:30 pořádá agentura CzechInvest a Ministerstvo průmyslu a obchodu první z cyklu seminářů o vodíkových technologiích, který se zaměří na výstavbu vodíkových plnicích stanic.

Více o akci:

Na úvod zazní informace o vizích výstavby vodíkových plnicích stanic v souladu s Vodíkovou strategií ČR a NAP CM, kterou přednesou zástupci Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva dopravy a Centra dopravního výzkumu.

Projektanti a organizátoři výstavby se podělí o své zkušenosti s vypracováním záměru, problémech při výstavbě i s dosavadními úspěchy. První veřejné plnicí stanice v ČR jsou nedlouho před svým dokončením. O své zkušenosti se podělí i výrobci vodíkových vozidel.

V závěrečné části zástupci dopravních podniků a velkých společností v regionech popíší svůj pohled na potřebu výstavby plnicích stanic, svá očekávání a proces výstavby z pohledu zadavatele.

Akce je určená jak pro firmy, tak pro odbornou veřejnost.

Celou akci můžete sledovat také on-line po předchozí registraci. Tu je možné provést do 25.března 2022 zde.

Odkaz k připojení bude přihlášeným účastníkům zaslán den před konáním akce.