[quote]Samozřejmostí a nedílnou součástí segmentu expresní a kurýrní přepravy je i neustálá inovace. Právě o inovaci, rozvoj a nastavování fungujících procesů v rámci financí, obchodu a operativy v GO! Express & Logistics se nově stará plzeňský CEE tým.[/quote]

První reflexí neustálého růstu objemu zásilek na logistickém trhu ve střední Evropě bylo založení nové společnosti GO! Polska holding, která sdružuje čtyři polské stanice – GO! Varšava, Vratislav, Poznaň a Katowice.

„Dalším cílem pro náš akční CEE tým a GO! Polska holding je rozšíření sítě v Polsku o další partnery. Trh v Polsku roste a my nezůstáváme pozadu,“ prozradil Martin Koča, CEO GO! Česká republika, GO! Slovensko a GO! Polska.

GO! Express & Logistics je mezinárodní společnost zabývající se expresní přepravou a logistikou. GO! Express je poskytovatelem expresní přepravy všech druhů zásilek od dokumentů po těžší balíky ve 220 zemích světa. V České republice působí od roku 2002, aktuálně s centrálou v Praze – Hostivici a pobočkami v Praze, Brně a Plzni.

Zdroj : GO!

DPP